Аптечки першої медичної допомоги - купити аптечку невідкладної допомоги в Київі, Україні - ціни в інтернет-магазині 070
Аптечки Аптечки першої медичної допомоги

Аптечки першої медичної допомоги


Акции и скидки
По цене
от до грн
все Гарантия

Аптечки невідкладної допомоги в 070

Аптечка першої медичної допомоги повинна бути в арсеналі кожної людини. Тримати такий виріб варто в будинку, на роботі і навіть в автомобілі. Куди б ви не відправилися не можна бути на 100% впевненим, щонічого не трапиться з вами або вашими близькими. Аптечка невідкладної допомоги гарантує можливість впоратися з різними ушкодженнями та встигнути допомогти людині до приїзду швидкої. Також можна скористатися аптечкою, щоб знизити біль або зупинити кровотечу після чого оперативно відправити потерпілого до найближчої лікарні. У магазині 070.com.ua наші клієнти знайдуть безліч моделей таких виробів і зможуть підібрати варіант з огляду на комплектацію. Як правило, всередині знаходяться:

У нас можна знайти навіть аптечки для туризму якщо вивирішили відправитися в подорож. Коли мова йде про солдатів, то аптечка військова стане надійним помічником на навчаннях або полi бою. На сайті знайдеться модель під будь-яку ситуацію з якісними медикаментами та витратними матеріалами. Завдяки зручному для користувача інтерфейсу підібрати підходящий варіант простіше простого.

Персонально для Вас мы подготовили скидку!
Мы заметили, что вы длительное время выбираете товар. Хотим предложить Вам дополнительный стимул и подарить персональную скидку.
3% скидка
Ваш промокод
5pr0d0a2e5
Закрыть