Аптечки війскові - купити індивідуальну аптечку для військових в Київі, Україні - ціни в інтернет-магазині 070
Аптечки Аптечки війскові

Аптечки війскові

Сортировка
По умолчанию
Всего 31 товаров
НазадВперёд
Страница 1 из 2

Акции и скидки
По цене
от до грн
все Гарантия

Індивідуальні військові аптечки в 070

Сучасна аптечка військова з часом досить помітно модернізувалася та стала набагато зручнішою. Тепер з моделями від зарубіжних виробників ходять солдати багатьох країн світу. Аптечка індивідуальна військова являється обов’язковою частиною екіпіровки. Не можна виходити на навчання або поле бою без медикаментів та різноманітних пристосувань для лікування травм або конкретних ран. При цьому склад такої аптечки з часом став трохи інакшим. Професіонали розробили унікальний список всього необхідного та почали активно його використовувати при створенні сучасних моделей. Ознайомитися з тим, що знаходиться всередині можна на сайті 070.com.ua. Повний каталог включає в себе сотні моделей, які допоможуть солдату врятувати життя собі або своєму товаришу.

Що знаходиться у військовій аптечці?

В залежності від моделі аптечка медична військова може включати різні медикаменти. При цьому обов’язково кладуть досить багато витратних матеріалів. Вони допомагають впоратися з тяжкими травмами, які не рідкість для військових баталій. Купити військову аптечку можна за привабливою ціною, що робить сучасні моделі доступними для всіх солдат. По правилам нашої армії аптечка повинна бути у кожного солдата і він повинен контролювати те, що в ній знаходиться. Тобто точно будити впевним, що сучасна військова аптечка містить:

Що до різних препаратів, то індивідуальна аптечка для військових не обходиться без декількох ампул антибіотика, а також часто включає в себе засоби проти нудоти та для знаття жару. На полі бою може трапитися все що завгодно і часто солдатам стає погано від клімату та особливостей конкретного місці. Природа може травмувати людину різними способами і щоб не дати їй померки створена аптечка для військових.

Надійні аптечки для солдат в асортименті

Наш магазин пропонує клієнтам багато різноманітних моделей аптечок. Підібрати досить просто керуючись описом кожного товару та його складом. Українська військова аптечка зроблена по сучасним стандартам якості. Це помітно в процесі використання, особливо в екстремальних умовах. Поверхню виробу неможливо порвати або розрізати лезом. Навіть під час бою шанси нашкодити медикаментам у солдата мінімальні. Всередині кожна модель прошита спеціальним матеріалом, котрий допомагає правильно зберігати ліки в середині.

Аптечка першої медичної допомоги продається в двох видах. Перший необхідний конкретно для військових лікарів та називається базовим. Других значно компактніших і містить все необхідне для простого солдата. З такими аптечками на полі бою повинні бути всі. Вибирайте якісні моделі в каталозі прямо зараз. Тут пере вами десятки надійних та зручних варіантів, які зможуть гарантувати, що навіть під час воєнних дій ваше життя в безпеці, а також життя ваших товаришів по службі.

Персонально для Вас мы подготовили скидку!
Мы заметили, что вы длительное время выбираете товар. Хотим предложить Вам дополнительный стимул и подарить персональную скидку.
3% скидка
Ваш промокод
5pr0d6fe8d
Закрыть