Теги:
Докладний огляд велофари BR35 - продуманого і якісного продукту для спеціалізованого використання на велосипеді. Більше 20-ти фото з різними ракурсами і режимами.
Читати далі >
Компанія Nitecore продовжує експериментувати з набираючими популярність акумуляторами 21700. І ТМ9К - це чергова спроба знайти нову нішу на ринку потужних ліхтарів. Огляд тактичного ліхтаря ТМ9К з 20 докладними фото.
Читати далі >
Експерти виставки ISPO Outstanding Outdoor визнали інноваційні товари наших партнерів - компанії Nitecore кращими у своїй галузі. Нагороду Gold Winner 2019 отримав налобний ліхтар Nitecore HC65 і Power Bank суміщений із зарядним пристроєм Nitecore F4.
Читати далі >
Редакторський вибір журналу German outdoor упав на налобний ліхтар Nitecore NU25. Цей налобник визнаний кращим ліхтарем 2019-го року.
Читати далі >
Звичайній людині здається, що в термосі вже нема що вивчати і покращувати. Компанія Stanley з цим не згодна. Знаходяться все нові дрібні поліпшення цих ємностей.
Читати далі >

Трапляються обставини, коли людині доводиться стикатися з незвичними умовами: в поході, під час екологічних досліджень, у період археологічних розкопок або туристичної поїздки. Саме в цей період газові пальники стають незамінним помічником.

Читати далі >

Приціли для пневматичних гвинтівок користуються популярністю не один десяток років. Основним призначенням прицілу є збільшення точності попадання в мішень, що дуже допомагає для полювання.
Позитивні якості прицілу:

Читати далі >

Туристичний похід – це досить серйозна подія, він вимагає багато сил, енергії і часу. Щоб все пройшло вдало, а ви змогли по-справжньому насолодитися красою природи і як слід відпочити, необхідно взяти все необхідне. Крім теплого одягу, їжі і пиття, варто як слід переглянути спорядження. Навіть, на перший погляд, звичайного ліхтарику необхідно приділити увагу.

Читати далі >

У період сучасних технологій досить важко уявити людину, яка хоча б день не користується своїми гаджетами. Багато користуються ними постійно, тому заряд повинен бути максимально повним. В такому разі на допомогу приходить портативна зарядка.

Читати далі >

Кожній людині відомо, наскільки незручно працювати з тупим ножем, і наскільки швидше і комфортніше проходить робота з наточеним. Також, не варто забувати про безпеку, тупе лезо досить часто зривається і завдає поранення власнику. Саме тому дуже важливо стежити за гостротою ножа і періодично точити його.

Далі виникає питання, як правильно точити ножі. У даній статті ви дізнаєтеся 5 основних способи, їх ефективності та особливості.

Читати далі >

Термобокси для продуктів являє собою пластикову ємність, яка здатна підтримувати певну температуру протягом кількох годин. Такі бокси користуються великою популярністю серед любителів подорожувати, водіїв, власників дач, також, він ідеально підійде для риболовлі. У даній статті ви дізнаєтеся про особливості вибору корисного аксесуара і як правильно за ним доглядати.

Читати далі >

Кожен рибалка знає, що під час тихого полювання на рибу, має бути максимально комфортно. Тому заздалегідь продумує, що він візьме з собою і в якій кількості. Рибальський ліхтар не є винятком, даний аксесуар повинен бути зручним, якісним і добре висвітлювати простір навколо.

Багато хто задається питанням, як вибрати ліхтарик для риболовлі, щоб він прослужив довго і не створював дискомфорт. У даній статті ви дізнаєтеся все необхідне.

Читати далі >
-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку