Перейти до знижок >>>

 

2 в 1 Фонарь + шокер или современные методы самообороны.

12.04.16

Ліхтар з електрошокером являє собою одне з найбільш ефективних засобів самооборони. Електричний розряд в 50.000 кіловольт "пробиває" навіть зимовий одяг, викликаючи тимчасовий параліч м'язів, але при цьому не завдає істотної шкоди здоров'ю людини.

Історія

"Перший електрошокер з'явився на службі в поліції США в 1974 році, у вигляді "зброї для знерухомлення та затримання" і успішно застосовується досі при патрулюванні, затримання, розгоні демонстрацій та інших завданнях. У середині 90-х ліхтар з шокером потрапив на територію СРСР спочатку у спецслужби, а потім і на прилавки спеціалізованих магазинів."


Історія електрошокера почалася близько 200 років тому і як не дивно, перше застосування цей винахід отримало в море. Китобійний промисел завжди був нелегкою справою для сміливих і відважних, і сьогодні невідомо, кому першому прийшла ця думка - стріляти у китів не гарпуном, а електродами. Ця незвичайна ідея виявилася настільки гарна у справі, що патент від 1852 року на перший електрошокер для китів отримав своє продовження у вигляді патенту від 1915 року на пристрій, що дає великий електричний розряд між двох електродів на цей раз для "виховання" тварин. Великий струм робив свою справу і застосування електрошокера перейшло з тварин на людей.

Пристрій і принцип дії ліхтаря

Пристрій і принцип дії ліхтаря - шокера дуже просте. Елемент живлення, що через кнопку і запобіжник подає електричний струм на електроди, між якими в повітрі виникає синя електрична дуга великого напруги і характерне звукове "потріскування" з активним виділенням газу озону. При контакті дуги з шкірою електричний струм швидко розщеплює молекули цукру в крові, при цьому м'язи під шкірою починають швидко скорочуватися. Це призводить до втрати працездатності, мимовільним судом, онемениям м'язів і шкіри, аж до тимчасового (до 1 години) паралічу м'язів і втрати свідомості людиною. На тварин електрошокер діє завжди однаково і незмінно - страхітливо. Ефект досягається за рахунок виділення озону при електричному розряді і звукового і світлового ефектів.

Головна перевага ліхтаря - шокера в тому, що для користування їм не потрібно отримувати дозвіл, їм можна користуватися без
попереднього навчання і підготовки. Використання не вимагає яких-небудь навичок, тактика зводиться до натискання двох кнопок і забезпечення контакту електричної дуги з нападником. За статистикою 90% випадків вистачає "холостого" використання, яке виробляє сильний психологічний відлякуючий ефект. Електрична дуга протягом частки секунди "пробиває" 3 сантиметри будь одягу, завдаючи болісні удари струмом. Необхідно відзначити, що залишені сліди від удару на шкірі проходять через 2-4 години.

"З 2014 року на заводі Bailong в Гонконзі випускають ліхтарі - шокери для українського спеціального підрозділу «Сокіл»."

Корпусу для BL-1103 роблять з міцного сплаву алюмінію і в якості «начинки» встановлюють останні досягнення інженерів. Вага 220г при розмірах 17,5 см в довжину на 3,6 в голові і 3,0 см в рукоятці ліхтаря робить його зручним у руках при русі. Електрошокер, який вбудований в ліхтар, дає електричну дугу 50000KV, і тим самим відноситься до найбільш потужним з дозволених законодавством. Яскравість світлового променя в 300 люмен дозволяє почувати себе впевнено як на відкритій місцевості, так і в закритих приміщень.

Агресивна корона може бути використана в тактичних цілях, від ведення ближнього бою до розрізу мотузок і мереж. Елементи живлення - один змінний акумулятор типу 18650 або три батарейки ААА "міні пальчики" приховані за гумовими кільцями ущільнювачів. У комплекті поставляється акумулятор, зарядний пристрій від мережі або автомобільного прикурювача і касета-перехідник для батарейок. Одного заряду вистачає приблизно на 100 використань електрошокера по 3 секунлы або на три місяці чекає режиму. В режимі ліхтаря повного заряду вистачає на 6 годин безперервної роботи або на ті ж три місяці в режимі очікування.

Висновки

Ефективність ліхтаря - шокера підтверджується численними дослідженнями на свинях і добровольцях з людей. Підібрані в ході експериментів струм і напруга електричної дуги виключають нанесення шкоди здоров'ю людини, але справно відправляють «у нокаут» агресивно налаштованих, п'яних, наркоманів та інший кримінальний елемент. Класифікується як зброя не летальної дії, ліхтар - шокер навіть у недосвідчених і слабких руках є одним з сильних і найнебезпечніших засобів для самооборони.

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING