Перейти до знижок >>>

 

Что нужно взять с собой в водный поход?

02.06.17

Літо – саме час для того, щоб відправитися у водний похід. Справжні туристи в якості такої подорожі зазвичай вибирають рафтинг або сплав на байдарках. Рафтинг являє собою сплав по бурхливих річках з порогами і перекатами і здійснюється з допомогою спеціальних плавзасобів – рафтів. За більш спокійним річках частіше пересуваються на байдарках.

Річок в Україні для таких водних подорожей достатньо. Любителям екстриму і бурхливих емоцій підійде сплав по карпатських гірських річках або подолання порогів Південного Бугу. А тим, хто віддає перевагу більш спокійну подорож, можна поплисти по Десні, Орелі або Сейму.

Крім різниці в плавзасобах і ступеня экстермальности, водний похід може відрізнятися за тривалістю: ви можете відправитися на одноденну водну прогулянку або ж в багатоденний похід. Але в будь-якому випадку дуже важливо взяти з собою набір необхідних речей, які допоможуть вам відчувати себе в поході комфортно.

Набір потрібних речей для водного походу

У чому набір речей для водного походу, буде схожий на комплект для будь-якого іншого туристичної подорожі.
Якщо ви плануєте провести на природі більше одного дня, значить, ви будете зупинятися на ночівлю. Для того щоб обладнати табір, вам знадобляться намет, спальник та каремат.

також Необхідно «озброїтися» похідним набором посуду. У вас повинні бути індивідуальні миска, кружка, ложка, вилка, ніж. Для завзятих туристів зараз виробляються спеціальні набори посуду, куди включені всі необхідні столові предмети. Деякі виробники також спеціально створюють столові прибори 3 в 1, щоб полегшити туристу вантаж. Ну і звичайно у вашій туристичної групи повинні бути котли для приготування їжі і набір продуктів, з яких ви будете готувати смачні сніданки та вечері.

"Не забудьте взяти індивідуальну аптечку. У інструктора зазвичай є загальна аптечка, але тільки ви знаєте, які ліки можуть знадобитися вам."

Особливі речі для подорожі по воді

Коли ви збираєтеся у водний похід, то повинні врахувати головну особливість цього виду подорожі. Вам доведеться багато часу проводити на воді, а значить, є ризик, що ви або ваші речі можуть опинитися «за бортом». Тому потрібно вжити всі необхідні заходи обережності, щоб контакт з водою не приніс вам неприємності.

У списку необхідних речей обов'язково повинен бути рятувальний жилет. Крім того потрібно взяти окремі комплекти одягу для води і суші. Щоб ваші речі випадково не промокли, використовуйте гермомешки. Ці спеціальні водонепроникні чохли, виготовлені із синтетичного полиэтана або силікону, відмінно захищають від вологи і дуже полегшують життя любителям водних походів. Самі по собі вони дуже легкі і практично не додають ваги, при цьому у них може поміститися від 20 до 200 кг залежно від моделі виробу. Для телефону і документів можна також використовувати спеціально призначений для збереження цих цінних речей водонепроникний чохол.

Зазвичай біля води багато кусючих комах, тому варто взяти з собою у водний похід антигнусовые кошти та накомарник.
Важливо також пам'ятати, що ви будете цілий день проводити на сонці, тому з собою обов'язково повинна бути сорочка з довгим рукавом і головний убір.

" І ще одна важлива деталь – під час сплаву ви будете працювати веслом, і ваші незвичні до цього руки можуть постраждати. Щоб цього не сталося, візьміть з собою рукавички: спеціальні або звичайні будівельні тканинні."

Що ще обов'язково знадобиться в поході

Ще на стадії планування походу варто подумати про освітлення. Звичайно, ви будете плисти в світлий час доби, а ввечері біля намету можна «підсвічувати» багаттям. І все-таки досвідчені туристи радять обов'язково брати у водний похід ліхтар. Він займає зовсім небагато місця, і може послужити вам хорошу службу в ситуаціях, коли терміново потрібен світло.

Нові технології проникають у всі сфери нашого життя, і навіть в туризм. Тому тепер ви можете для освітлення в поході використовувати енергію сонця. Сучасні розкладні сонячні панелі важать небагато, але можуть бути дуже корисні. Вони зможуть забезпечити вас електрикою у тривалому поході і заряджати телефон і ліхтар.
Візьміть в похід все необхідне і подорожуйте з комфортом і впевненістю!

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING