CORDURA 1050D - инновационный прорыв!

16.12.16

насправді цей завод пропонує набагато більше, ніж просто рукавички. Це вироби, які допомагають підвищувати балістичні характеристики за рахунок застосування нових, інноваційних матеріалів, наприклад 1050D. При цьому купчастість стрільби однозначно підвищується не тільки за рахунок психологічного ефекту, але і тому що в таких виробах застосовуються особливі сплетення і вставки з різних матеріалів, що дозволяє зброї як мінімум міцніше перебувати в руках.

Необхідно не забувати про те, що саме CORDURA випускає такі зимові моделі, в яких чутливість пальців всередині рукавички залишається на найвищому рівні.

Історія створення балістичних тканин

Так склалося, що створювати подібні вироби в промислових масштабах стало можливо зовсім недавно, тому виробництво таких моделей з'явилося тільки в 2011 році. Все починалося з виробництва рукавичок premium класу, виготовлення дорожніх сумок, сумок для гольфу і всіляких аксесуарів для проведення відпочинку активно і вищим класом. Асортимент компанії постійно розширюється, але всі моделі унікальні і єдині в одному - їх можна дуже компактно упакувати.

Зовсім недавно CORDURA вирішили створити лінійку рукавичок TRS Ballistic Lagguage, що в перекладі й означає балістичні рукавички для багажу. Складна абревіатура означає те, що в даних виробах використовуються особливі нитки нейлону, які як би «приклеюються» до різних поверхонь, при цьому зусилля, необхідне для розриву такої тканини, перевищує в 15 разів таке ж значення для сталі.

При цьому відмінність 1000D від 1050D в розмірі «в'язки», і звичайно в кількості ниток, відповідно і в міцності. 1050D набагато міцніше, ніж 1000D, але тканина така ж тонка і легка. Різниця тільки в кількості ниток всередині кожного нейлонового «каната», який бере участь в плетінні.


Все було б набагато простіше, якби переваги рукавичок цього бренду закінчувалися лише на те, що руки в них не ковзають. Але крім цього виробу лінійки виглядають дуже стильно і дорого, що насправді просто є наслідком того, що це не просто тканинні рукавички, на поверхню яких нанесені гумові вставки, а дійсно ультрасучасні вироби, які можуть використовуватися в тактичних цілях. У таких моделях використовується мікроскопічне плетіння, позначається воно менш 650D.

Важливі відмінності моделей

Зараз багато хто скаже почекайте, адже ми говорили про балістичних рукавичках! Так, так і є. Цілі тактичні, рукавички балістичні, а матеріал і спосіб їх виготовлення унікальний, що звичайно позначається і на відгуках тих, хто встиг ними покористуватися, і на ціні — нехай навіть ці товари будуть представлені на вітрині інтернет магазину в Україні — це будуть одні з найдорожчих моделей.

При цьому моделі CORDURA одні з найбільш довговічних. Якщо ви зустрінете плетіння в 1050D, то це значить, що це дуже щільне плетіння, але більше, ніж 650D.

Мало хто замислюється, чому одні речі, елементи одягу, служать довше, а інші менше. Ціна в даному випадку може грати свою роль, проте необхідно розуміти, що головним чинником буде матеріал, з якого буде зроблена річ. Тому не дивлячись на всі бажання повторити такі моделі, наприклад в Китаї, це не вийде, так як нейлонові нитки і технологія виготовлення таких речей дійсно дуже складна.

Міцні тканини існували давно, при цьому ефект «прилипання» або «гуми» потрібен був не завжди. Тому після того, як в розробці тканини для CORDURA взяли участь кілька експертів з світовими іменами, власне, і з'явилася сама тканина CORDURA, про який ходить так багато відгуків в інтернеті. Якщо описати двома словами - це джинсова тканина, тільки зроблена вона з нейлону.

Головні переваги технології

Як Ви вже розумієте, нічого складного в цій тканині немає. Крім того факту, що зробити таке плетіння і забезпечити внутрішню 3D конструкцію у численних шарів, щоб тепле повітря збирався всередині на практиці досить складно. Основна проблема полягає в тому, що нитки дуже тонкі і дуже часто переплетені, тому розрізати такий матеріал складно навіть ножем. Однак, тіло під ним «дихає».

Є багато різних форм плетінь, серед яких можна виділити велике і дрібне. При цьому колір або забарвлення матеріалів може наноситися як готову тканину, так і додаватися при виготовленні самих ниток. Тому якщо Ви вибираєте з відгуків в інтернеті, яку купити тканину або рукавички для активного відпочинку - можна звернути увагу на цей завод з тієї причини, що пропонуються дійсно преміальні матеріали і конструкції.

Що дивного в рукавичках CORDURA? На сьогоднішній день існує кілька компаній і виробництв у світі, які можуть запропонувати подібні вироби, проте всі вони запропонують якість трохи нижче. Втім, як і ціну. Однак унікальність цього бренду полягає в тому, що ці моделі призначені саме для активного відпочинку, тактичних завдань. Хоч вони і універсальні, але спочатку створюються як туристичні.

Практичні приклади застосування

Тут необхідно відзначити, що насправді це дуже добре, що конструктори на заводі вирішили створити не універсальні вироби а підтримати традиції і створити щось величне. Тому будь-які моделі, елементи спорядження і аксесуари, у вигляді навіть тих-же рукавичок First-Class Club Glove TRS Ballistic Lagguage Line як тільки потрапляють в руки - одразу відчувається висока якість. Причому тканини на практиці можуть бути дуже тонкі, при цьому зусилля, необхідні для їх розриву, потрібні воістину колосальні.

Де ще застосовуються такі матеріали? Практично скрізь. Власник таких рукавичок може користуватися спорядженням більш ефективно. Адже не дарма назва лінійки рукавичок вставили слово «lagguage – багаж». Найвища якість дозволяє зберігати вироби в мінімальному обсязі, і в теж час якщо це зимова модель — рукам буде як мінімум не холодно. А через хвилину можна взагалі забути, що на руки надіти рукавички.

Тканина та форма, яку вона може приймати, зобов'язана тим-же нейлонових ниток, які беруть участь при виготовленні таких матеріалів. При цьому особливі запатентовані конструкції дозволяють на практиці створювати CORDURA як і раніше, товари найвищої якості. Адже мова не йде про довговічності і надійності товарів із такою ціною. У такому випадку головне-це комфорт і зручність. І потрібно визнати, що це не єдине, що пропонують CORDURA, а тканини з індексом 1050D - неймовірно міцні.

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING