Перейти до знижок >>>

 

Cree MT-G2 - светодиод нового поколения

20.01.15

Ліхтарі, розроблені на світлодіодної технології, що міцно увійшли в повсякденне життя кожної людини. З'явившись на ринку у 1962 році, ці напівпровідникові прилади виробили справжню революцію в архітектурному, промисловому і вуличному освітленні. Їх унікальні технічні характеристики дозволяють отримувати потоки спрямованого світла значно яскравіше, ніж виробляють лампи розжарювання або галогенові освітлювальні засоби. Крім того, висока продуктивність світлодіода скорочує споживання електричного струму до мінімуму, не впливаючи на рівень світловіддачі.

Одним з світових лідерів виробництва високоефективних кристалів світлодіодів є компанія Cree. Завдяки застосуванню передових технологій, таких як використання підкладок з карбіду кремнію, американська фірма завжди на кілька кроків випереджає своїх конкурентів. Останньою науковою розробкою фахівців Cree вважається світлодіод MT-G2 став втіленням оптимального співвідношення доступною вартості і високої якості. Головними його перевагами називають: низьке виділення тепла, відсутність дефектів кристалів, низьке пряме напруга, висока стійкість до можливих електростатичних розрядів і тривалий термін експлуатації.

Компанія Nitecore випустила новинку, світлодіодний ліхтар P36 працює на світлодіоді Cree MT-G2, максимальний світловий потік якого 2000 люмен.

Nitecore P36

Технічні характеристики Cree MT-G2

Світлодіод Cree MT-G2 є напівпровідниковим приладом з електронно-дірковим переходом, здатним, пропускаючи через себе електричний струм у прямому напрямку, створювати світлове оптичне випромінювання. Конструкція MT-G2 включає оснащений контактними виходами корпус, спеціальні кристали на підкладці і оптичну систему. Розмір корпусу досить великий, як для деталі подібного типу і становить 8.9 x 8.9 мм Світловий потік досягає 2000 люмен, що значно вище показників стандартної лампи розжарювання потужністю 100 В (всього 1300 люмен розсіяного світла). Кут світіння оптимальний для використання в освітлювальних приладах 115°. Максимально допустима сила струму, для нормального функціонування світлодіода 3 А. ВипускаєтьсяCree MT-G2 в трьох варіантах, що різняться за деякими параметрами. Доступні світлодіоди на 6 V - 3, 9 V - 2 А та 36 V – 0,5 А. Температурний показник виробничого відбору 85°C, що дозволяє в робочому режимі проводити аналіз його роботи. Діапазон колірної температури становить від 2700 K до 5000 K.

Особливості Cree MT-G2

Світлодіод MT-G2 відноситься до типу новітніх полікристалічних напівпровідникових приладів. Завдяки використанню новітньої технологічної платформі SC ? і унікальною в своєму роді алюмінієвій підкладці SinkPad II Cree MT-G2 багаторазово розширив межі продуктивності світлового потоку, піднявши на новий щабель розвитку рівень світловіддачі. Поліпшене таким чином якість роботи гарантує відмінне оптичне управління. Призначений новий светообразующийприлад компанії Cree для освітлення місць, де необхідний спрямований світло великого потоку. В ході практичного застосування зарекомендував себе ідеальною альтернативою низькоефективнихгалогенових ламп. Настільки високі експлуатаційні показники дозволили компанії-виробнику оптимізувати світлодіод МТ-G2 під трекові світильники для торгівлі, сверхяркие точкові ліхтарі, переносні прожектори та інші освітлювальні прилади, де вкрай важливим є легке управління потоком світлового променя. Застосування МТ-G2 зі споживанням електроенергії всього 18,5 Вт, здатне забезпечувати 1735 люмен теплого білого світла і до 1985 люмен холодного.

Застосування напівпровідникового світлодіода Cree MT-G2

В якості основного светообразующего з Cree MT-G2 використовується безліччю підприємств, що виробляють освітлювальне обладнання, але головним споживачем даного світлодіода вважається всесвітньо відома компанія Nitecore. Кожен новий продукт цієї фірми обов'язково оснащується напівпровідниками Cree. Приміром, відомий у всьому світі унікальними функціональними можливостями ліхтар Nitecore P36, комплектується світлодіодами MT-G2. Ця деталь визначає кут випромінюваного світла, створює світловий потік в певній колірній температурі при малому споживанні енергії з блоку живлення.
Світлодіоди Cree MT-G2 по праву вважаються одними з кращих на сьогоднішній день. Розроблені за останнім словом техніки з застосуванням новітніх матеріалів, вони стали не лише на порядок ефективніше за своїх попередників, але і значно дешевше. Полікристалічна структура повністю знімає проблему різниці кольору і щільності світлового потоку. Таким чином, напівпровідниковий світлодіод Cree MT-G2 стає оптимальною складової найефективніших ліхтарів.

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING