Перейти до знижок >>>

 

Cветодиод Cree XM-L2 - преимущества и характеристики

20.01.15

Технологія світлодіодів широко застосовується в усьому світі. На її основі проводиться безліч технічних пристосувань, найвідомішими серед яких вважаються неймовірно яскраві, максимально легкі по вазі ліхтарі, з високою продуктивністю роботи. Кожен рік підприємства, що виготовляють даний вид продукції, пропонують споживачеві вдосконалені новинки, за технічними можливостями на порядок перевершують своїх попередників. Одним з новітніх світлодіодів є продукт компанії Cree - XM-L2. Вперше представлений на початку грудня 2012 року, цей елемент, що забезпечує спрямоване освітлення, відразу ж довів свої переваги, що полягають у більш високій продуктивності і кращої світловіддачі.

Технічні характеристики XM-L2

Світлодіод XM-L2 являє собою унікальне винахід науки, що дозволяє отримати потік світла електричного струму. Його конструкція включає такі обов'язкові елементи: оптична система, напівпровідниковий кристал на підкладці і корпус з передбаченими контактними виводами. Виробничий відбір новітнього світлодіода компанії Cree проводиться при температурному показнику переходу кристалу в 85°C, що значно спрощує оцінку всіх параметрів у режимі роботи. Максимально допустимий робочий струм XM-L2 складає 3 А, з ним потік світла може досягати 985 лм при світловіддачі 100 лм/Вт. На номінальному показнику напруги електричного струму в 700 мА віддача світла 150 лм/Вт. Розмір корпусу світлодіода 5х5 мм Посадочний майданчик – стандартна, повністю ідентична попередньої версії і дорівнює 25 мм?. Випускаються CreeXM-L2 в нейтральному і холодному білому кольорі діапазоном від 2700 K до 8300 K. Основною сферою застосування є архітектурне, промислове та вуличне освітлення.

Переваги XM-L2

Впровадження нових технологій в світлодіод XM-L2 дозволило збільшити його яскравість 200 люмен, в порівнянні з попередником XM-L. Це означає, що при максимальному показнику сили струму (до 3 A) і однакової потужності (10 Вт), XM-L2 зможе виробляти до 1200 люмен навіть без зміни драйверів і положення оптики. В якості прикладу можна навести просту лампочку розжарювання в 100 В, що виробляє 1300 люмен розсіяного світла, яка при порівняно однаковій світловіддачі значно поступається світлодіоду по таких показниках, як кількість спожитої електрики і ступінь нагрівання. За часом роботи без підзарядки (при використанні однакових елементів живлення) XM-L2 випереджає свою ранішу версію на 15-20%. Коефіцієнт корисної дії нового світлодіода від Cree також значно виріс. Час гарантованої безперебійної роботи XM-L2 при віддачі світлових потоків в 1000 люмен становить 40 тисяч годин. Крім того, дана модель характеризується підвищеними показниками яскравості і теплової температури. Не дивлячись на безліч якісних змін, внесених в XM-L2, розмір корпусу і посадочний майданчик зберегли свої колишні параметри. Використання нового світлодіода дозволяє підвищити ефективність стандартного світильника на більш ніж 15%, що дає можливість значно скоротити витрату електроенергії і, відповідно, фінансові витрати. Крім того, ціна нової моделі значно нижче колишньої вартості XML, що є ще однією незаперечною перевагою.


Вибираючи конкретний варіант світлодіода, необхідно керуватися такими технічними характеристиками, як кут світла, яскравість, напруга споживаної електроенергії і колірна температура. Також слід пам'ятати про ступінь пило - та вологозахищеністю, діапазоні BIN, відповідно нормам і стандартам IP для електротехнічних пристроїв. Світлодіод XM-L2 визнаний одним з лідерів за всіма цими показниками. Продукція компанії Cree давно зарекомендувала себе винятковою якістю і надійністю. Показовим прикладом тому служить всесвітньо відомий виробник ліхтарів - фірма Nitecore, яка з 2012 року комплектує свої товари виключно світлодіодами XM-L2. А все завдяки унікальним характеристикам світловипромінюючих елементів Cree (потужність, низьке енергоспоживання, висока дальність і яскравість променя) і доступної їхньої вартості.

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING