Перейти до знижок >>>

 

Фонарь Olight SR95 UT ограниченная версия - 240 штук по всему миру

10.09.12

Компанія Olight випустила новий ліхтар Olight SR95 UT. Це обмежений спеціальний випуск. Для продажу по всьому світу компанія Olight випустила не більше 240 штук це моделі. Тобто по всьому світу не більше 240 таких ліхтарів. Встигнути купити ліхтар обмеженого випуску, цій компанії або будь-який інший це велика удача для колекціонера або просто любителя яскравих і якісних ліхтарів. Цей ліхтар дійсно яскравий і вже давно ніхто не сумнівається в якості ліхтарів Olight.

Серійна версія ліхтаря Olight SR95 Intimidator – це брат близнюк ліхтаря SR95 UT за зовнішнім виглядом, випускається на базі світлодіода Luminus SST-90 з максимальним світловим потоком 2000 люмен і заявленою дальністю променя 720 метрів (Throw max).

Серійний ліхтар Olight SR95 Intimidator

(рис.1 - Серійний ліхтар Olight SR95 Intimidator)

Обмежена версія ліхтар Olight SR95 Intimidator UT (Ultra-Throw ability) побудований на базі світлодіода Luminus SBT-90. У цьому ліхтарі зменшена максимальна яскравість до 1050 люмен, проте досягнута рекордна дальність променя Throw max - 820 метрів! Нижче на малюнку показана різниця у формуванні променя двох ліхтарів Olight.

Порівняння ліхтарів Olight SR95 Intimidator і Olight SR95 UT - Limited Edition

(рис. 2 - порівняння ліхтарів Olight SR95 Intimidator і Olight SR95 UT - Limited Edition)

Ви можете зробити попереднє замовлення на ліхтар Olight SR95 UT а атк ж на серійний ліхтар Olight SR95 Intimidator у нашому інтернет магазині 070. Нагадуємо що модель Olight SR95 UT - це обмежений випуск, тому на момент замовлення даної моделі вона може закінчитися на складі. Однак по своїм характеристикам серйная версія ліхтар SR95 Intimidator не гірше. Вобщем компанія Olight, девіз якого "Ми робимо відмінність", і на цей раз виправдала його і випустила дуже потужні і далекобійні ліхтарі - флагмани серії SR.

Интернсивность і дальність променя Olight SR95 UT

(рис. 3 - інтенсивність і дальність променя ліхтаря Olight SR95 UT - Limited Edition)

Що дозволяє ліхтаря на одному світлодіоді світити на таку відстань 820 метрів!? Компанія Olight заявляє що це за рахунок того що в новому ліхтарі використовується світлодіод Luminus SBT-90.

Світлодіод Luminus SBT-90

(рис. 4 - Світлодіод Luminus SBT-90 - основні характеристики )

Так це чи ні, на даний момент важко відповісти однозначно, проте купити і стати одним з небагатьох власників ексклюзивного ліхтар Olight SR95 UT Limited Edition ми з Вами можемо вже сьогодні! До речі тенденція до використання світлодіода Luminus SBT-90 спостерігається і інших виробників світлодіодних ліхтарів (Nitecore, JETbeam, Fenix, Klarus та ін)

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING