Как правильно выбрать для себя светодиодный фонарь

10.08.11

Як правильно підібрати світлодіодний ліхтар?! – це питання стає актуальним, як тільки Ви задумалися про покупку ліхтаря! Чому саме світлодіодний скажете Ви – та тому що всі плюси на обличчя. Ідеальне співвідношення ціни та якості, економічність в споживанні енергії, довговічність самого світлодіода в більшості випадків перевершує термін служби самого ліхтаря, яскравість на порядок вище, ніж від ліхтаря на застарілих лампочках! Проте на смак і колір товаришів немає, так що Вибір за Вами.

Окремо можна виділити так само ксенонові ліхтарі, однак модулі-лампочки для них є витратними матеріалами і мова про них піде в окремій статті.

Перед тим як почати думати про покупку світлодіодного ліхтаря, потрібно поставити собі кілька питань, а саме:

1. Для виконання яких завдань він мені потрібен?

2. Яку суму я готовий за неї віддати?

3. На які основні параметри варто звернути увагу?

4. Де купувати і з ким радитися?

Тепер по порядку.

1. Для виконання яких завдань він мені потрібен?

Хочу Вас засмутити, що не можна відразу купити ліхтар для їзди на велосипеді, дайвінгу, риболовлі, полювання, для освітлення дороги в темний час доби, для тривалого освітлення кімнати, подорожі і т. д. Тому що для кожного роду діяльності передбачені свої пріоритети в роботі світлодіодного ліхтаря. Значить, в першу чергу потрібно визначитися для виконання яких завдань він Вам потрібен (риболовля, полювання, подорож, велосипед, тривале освітлення, дайвінг тощо) і, виходячи з роду діяльності вибирати максимально підходящі параметри світлодіодного ліхтаря.

Якщо ж у Вас немає конкретних завдань для світлодіодного ліхтаря, а світлодіодний ліхтар потрібен: «на всякий випадок», «для себе», «не відставати від друзів» то в цьому випадку підійде будь-який з вибраних варіантів.

2. Яку суму я готовий за неї віддати?

При покупці потрібно намагатися співставляти рівень реальних можливостей, з рівнем бажаних придбань, простіше кажучи, зіставляти реальність з дійсністю.

В першу чергу, потрібно реально для себе розуміти, з якою сумою максимально Ви готові розлучитися (це може бути як 200, так і 2000 гривень) і вже відштовхуючись від цього, підбирати Вас цікавить світлодіодний ліхтарик з максимально потрібними параметрами у Вашому побуті.

В залежності від суми, яку Ви захочете (або зможете) заплатити за світлодіодний ліхтар ми можемо, запропонує Вам світлодіодний ліхтар на будь-який смак, і повірте, цінова політика Вас приємно здивує, як і здивує величезний асортимент світлодіодних ліхтарів, думаю, Ви знайдете те, що Вам по душі.

3. Накакие основныепараметрыстоит звернути увагу?

Параметрів у світлодіодних ліхтарів досить багато і зі всіма ви зможете ознайомитися в описі конкретної моделі илисвязавшись нашим фахівцем. Проте можна виділити кілька основних параметрів для швидкого доступу і орієнтування у безлічі представлених моделей:

· Максимальна яскравість - Сила світла вимірюється в люменах, чим більше люмен в ліхтарі, тим яскравіше вона світить.

· Елементи живлення. Вибирайте найбільш зручні саме для Ваших потреб, елементи живлення. Всі вони мають свої плюси і свої мінуси. Наприклад, ліхтар на батарейках ви можете використовувати практично в будь-якому місці, де ці батарейки продаються і без наявності під рукою 220В. Проте в плані економії а так само тривалості безперервної роботи светодиодника, краще використовувати ліхтар на литиевом акумуляторі який має запас по часу роботи більший, при розрядці його варто просто зарядити зарядним пристроєм. Підзарядити його буде складно, якщо у Вас немає доступу до електроенергії. Однак для цього можна мати запасні акумулятори, або використовувати різноманітні зарядні пристрої наприклад на сонячних батареях

Звичайні батарейки так само завжди можна замінити нікель-металгидридными (NiMH) акумуляторами, а в деяких випадках і літієвими акумуляторами (якщо це дозволяє номінальна вхідна напруга обраної Вами моделі ліхтаря).

· Світлодіод,, який використовується в конкретній моделі світлодіодного ліхтаря. Світлодіоди відрізняються великим числом характеристик для опису, яких нами буде представлена окрема стаття: «Основні характеристики світлодіодів».

Відзначимо так само, що один і той же світлодіод може видавати різну силу світла («яскравість») в залежності від того, який струм на нього подається.

Для професіоналів, з світлодіодом не варто сильно перейматися, читайте заявлені виробником – максимальну яскравість і відштовхуйтеся від цього для порівняння різних ліхтарів. Так само дивіться БимШоты (BimShots) окремих моделей або просто пробуйте вподобаний Вам світлодіодний ліхтар!!!. Ви завжди можете повернути товар протягом 14 днів з дня його придбання, якщо він Вам не підійшов по якійсь причині, та не має при цьому механічних пошкоджень.

Ліхтарі мають так само ряд інших характеристик, але для їх повного розгляду ласкаво просимо на статтю: «Основні параметри світлодіодних ліхтарів зрозумілою мовою.»

4. Де купувати і з ким радитися?

Краще всього купувати світлодіодний ліхтар вже перевіреному місці, або виходячи з порад друзів і близьких. Але якщо Ви хочете отримати більш розширену інформацію, ніж та яку говорять вищезгадані люди про різні світлодіодних ліхтарях, її можна отримати в інтернеті досить легко і швидко. Але при цьому потрібно бути готовим до того, що в знайденої інформації можуть бути «підводні камені». На що слід звернути увагу:

· Недостовірність інформації. Потрібно завжди перевіряти отриману інформацію в інших джерелах, краще всього перевірити або дізнатися інформацію на професійних форумах рибалок, мисливців, дайверів, туристів і велосипедистів;

· Старіння інформації. Погодьтеся, те, що було величезним досягненням два, три роки тому – зараз здається дуже навіть буденно. Теж можна сказати і в нашому випадку, рік тому поява якогось новітнього світлодіода, вже не буде новинкою, напевно, є вже вдосконалені та модифіковані моделі. Так що ласкаво просимо, заходьте, дивіться на нові надходження. Ринок світлодіодів, а відповідно і моделей ліхтарів, розвивається дуже динамічно. Хоча хтось скаже що «чобіт в бою надійніше» і теж, по-своєму, буде правий. Ліхтар який прослужив Вам вірою і правдою багато років цілком може прослужити ще стільки ж, особливо якщо врахувати, що це світлодіодний ліхтар, а термін життя світлодіода найчастіше більше терміну життя самого ліхтаря. (для відмінності ксенонові ліхтарі мають модулі – «лампочки» в якості витратних матеріалів.)

Що ж стосується покупки, то тут вибір дуже великий - починаючи від інтернету і закінчуючи спеціалізованими магазинами. Купуючи у нас,Ви завжди маєте величезний вибір світлодіодних ліхтарів, оперативну і якісну консультацію а так само дуже приємні ціни на продукцію. Ви отримуєте економію особистого часу і власних коштів. Наше кредо: «Ми не просто продаємо той чи інший товар, ми допомагаємо Вам з вирішенням конкретної проблеми».

Але, як мовиться, вибір завжди залишається за Вами. Робіть правильний вибір і вже Ваш ліхтар буде служити Вам вірою і правдою довгий термін!!!

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING