Перейти до знижок >>>

 

Как выбрать 18650 аккумулятор?

01.03.18

Багатьох цікавить, який 18650 вибрати, тому що на ринку існує декілька видів таких акумуляторів. Справа в тому, що дана серія літій-іонних моделей досить обширна і варіантів у ній предостатньо. Оскільки саме такі вироби найчастіше використовуються в сучасній електротехніці, то для багатьох питання правильного підбору акумуляторів стає дуже важливим. Тільки якщо обзавестися вірним варіантом 18650 можна розраховувати на тривалу службу вироби і тривале використання електричних приладів.

Як вибрати акумулятор 18650?

На що варто звернути увагу при виборі 18650? Якщо раніше не стикалися з подібними пристроями... насправді, досить просто, тому що варто брати до уваги виключно ключові характеристики виробу. Насамперед, варто зазначити, що робоча напруга моделей з даної категорії знаходиться в межах від 2,75 до 4,2 В. Від цього показника залежить, як довго пропрацює прилад, всередині якого розташований даний акумулятор. Також дуже важливим елементом вибору перезаряжаемого Li-ion акумулятора, є критерій наявності вбудованої плати, повністю відповідає за контроль температури , але і вхідного і вихідного напруги. Перевагою якісних акумуляторів типу 18650 є циклічність заряду і розряду, і даний параметр повинен мати як мінімум 500 таких циклів (цикл заряду і розряду - це момент завершення заряду проходить через розряд і повторне його заряджання до моменту відключення). При цьому важливо підбирати ще й правильну зарядку, яка не перевищить максимальне значення робочого напруження, інакше виріб просто вийде з ладу.

У процесі підбору однією з моделей даного типорозміру варто звернути увагу на ємність. Якщо вас цікавить акумулятор 18650, то який же вибрати з існуючих на ринку? Краще зупиніться на позначці ємності 3400 mAh. Такий варіант виявиться ідеальним рішенням з наступних причин:

  • Це максимальне значення ємності, що може бути;
  • Подібної цифри досить для тривалої роботи пристроїв (ліхтарів, Power Bank;
  • Завдяки даній ємності підвищується безпека акумуляторів;
  • Навіть з даним показником, ціна пристосування цілком прийнятна.

Відповідно, вибираючи акумулятор, дивитися варто виключно на робочу напругу і ємність. Також зверніть увагу на виробника, щоб не виявитися обдуреним китайськими творцями даних виробів. Відмінним варіантом виявиться продукція Panasonic, Varta, Philips і Energizer.

Правила використання акумулятора 18650

Такий вид акумуляторів може достатньо просто вийти з ладу при неправильній експлуатації. Якщо повністю розрядити літій-іонний акумулятор, то повернути його до колишньої роботи буде вже неможливо. Відповідно, варто уважно стежити за його показниками, щоб пристосування прослужила як можна довше.

Не менш важливою складовою є умови зберігання. Якщо акумулятор заряджений приблизно на 40%, то його варто тримати в місцях, де температура буде близько +5 градусів Цельсія. Тільки в таких умовах виріб зможе прослужити 36 місяців, а іноді й довше. Не можна назвати вічними літій-іонні акумулятори, тому що вони частіше від інших ламаються і при цьому володіють такою властивістю, як старіння. Причому зношуються виріб, навіть якщо просто зберігаються в окремому місці і взагалі не використовуються.

Варто відзначити, що оптимальний заряд саме для зберігання таких акумуляторів — це 40-50%. При цьому температура в місці, де зберігається виріб не повинна досягати більше +10 градусів Цельсія і не опускатися нижче нуля. Головною небезпекою для таких акумуляторів вважається заряд, який сприяє випалювання ємності. Після придбання варто пам'ятати про це і намагатися максимально правильно користуватися акумуляторами, щоб вони прослужили якомога довше.

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING