Перейти до знижок >>>

 

Как выбрать хороший налобный фонарь?

20.03.18

Вибір налобного ліхтаря для полювання та інших видів діяльності вимагає індивідуального підходу. Адже якість аксесуара залежить від технічних характеристик, виду матеріалів і передбачуваного бюджету. У даній статті ми розповімо, за якими критеріями вибирати ліхтар.

Область застосування

Всім відомо, що налобний ліхтар набагато зручніше, ніж інші види. Він забезпечує гарну видимість, при цьому не займаючи руки. Завдяки цьому можна використовувати налобний ліхтар для риболовлі, полювання, подорожей або домашніх справ. Залежно від виду діяльності у ліхтаря повинні бути певні вимоги.

Потужність налобних ліхтарів

Потужність – це сила світлового потоку. Варто звернути увагу, що, купуючи потужний налобник для риболовлі, зі світлодіодами 130 і більше люмен, його яскравість може знизитися через годину безперервної роботи. Тому краще всього купувати моделі з функцією регулювання яскравості. Це допоможе забезпечити постійний світловий потік з максимальною користю.

Довжина світлового променя

Велика дальність світлового променя забезпечує хорошу видимість на відстані, що дуже корисно в нічний час. Як правило, на упаковці завжди вказується дальність променя, мисливський ліхтар на голову відповідає зазначеним критеріям при повній зарядці акумулятора.

Час роботи

Час роботи визначається в залежності від умов, в яких він використовується: температура, рівень вологості, який використовується джерело живлення і режим. В умовах мінусової температури навіть самий сильний акумулятор або акумулятор будуть нормально функціонувати трохи менше, ніж в теплі.

Від режиму, також, залежить час роботи. Фахівці стверджують, що миготливий режим є найбільш економним.

Розмір і вага

Розмір і вага налобного ліхтаря залежить від його параметрів і потужності. Для деяких різниця у вазі 100 грам не є помітною. Найважчими є професійні моделі. Вони мають додаткові батарейки, щоб забезпечувати видимість протягом довгого часу і допоміжні ремені для кріплення.

Основні опції налобних ліхтарів

Основними опціями налобних ліхтарів є:

  • Стійкість до води і вологи. Більшість виробників стверджують, що їх варіанти здатні працювати в воді, але не варто вірити всьому, адже вас можуть обдурити. Щоб не попастися на маркетингові хитрощі, звертайте увагу на упаковку. Ліхтар повинен мати рейтинг IP, що означає захист від пилу і бруду, а також, можливість недовго занурюватися не глибше 1 метра;
  • Функція програмування. Це дозволить налаштувати відповідні режими по своїм вимогам;
  • Адаптація променя. Це дуже корисна функція, адже ліхтарик самостійно підбирає потужність і дальність світла в залежності від відображає світла.

Режими роботи

Налобні ліхтарики мають кілька режимів роботи:

  • Dim – можливість плавно регулювати силу світлового потоку;
  • Strobe – миготливий світло;
  • Red – використання червоного світлодіода.

Деякі вважають функцію Strobe марною, але в критичних умовах вона може врятувати вам життя. Її застосовують для подачі рятівного сигналу в екстремальних умовах. До того ж, використання останніх двох режимів допомагають збільшити час роботи ліхтарика.

Популярні налобні ліхтарі в інтернет-магазині 070

МодельПотужністьХарчуванняРежимиДальність променя, м
Nitecore T360 45 люмен USB 6 30
TrustFire TR-H1 400 люмен 4x18650 5 250
Nitecore HC30w 1000 люмен 1x18650 8 162
Olight H25 Wave 800 люмен 5200mAh 3 212
Rayfall HS2L 550 люмен 1х26650/3хАА 4 180

Бажаєте купити налобний ліхтар високої якості і за доступними цінами? Звертайтеся в інтернет-магазин «070». Тут вас чекає приємний сервіс, якісні товари, широкий асортимент, низька вартість і доставка по території всієї України. Для оформлення замовлення залишайте заявку на сайті.

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING