Перейти до знижок >>>

 

Как выбрать мощный фонарик: топ сверхмощных фонарей в Украине

09.02.18

Потужні ліхтарі мають досить поширене застосування: в походах, на риболовлі, при виконанні посадових інструкцій, і навіть для домашнього використання. Кожен мріє зробити покупку і не повертатися до цього питання. Саме тому багато хто задається питаннями, як вибрати самий потужний ліхтарик за доступною ціною і високої якості. Сьогодні ми розглянемо основні критерії вибору і надамо топові товари.

Як вибрати потужний ліхтарик?

Для початку необхідно визначитися з призначенням ліхтарика і списком його основних функцій. Кожна модель призначена для певної області застосування. Після, звертайте увагу на технічні характеристики:

  • Яскравість і дальність освітлення;
  • Інтенсивність світла. Вона демонструє якість і потужність світлодіода;
  • Період роботи – це кількість годин, які може служити ліхтар, без зниження якості;
  • Зовнішній вигляд;
  • Міцність, стійкість до зовнішніх пошкоджень.

Нижче будуть представлені справжні монстри потужності, які вразять навіть самого прискіпливого користувача.

Ліхтар TrustFire TR-J18

Американська компанія створила універсальну модель з стандартною функціональністю. Головною особливістю ліхтарика є 7 світлодіодів, що володіють сильною потужністю. З їх допомогою максимальний світловий потік досягає 8000 люмен. Дальність променя - 454 метрів.

Ліхтар TrustFire TR-J18

Модель здатна надати власнику 5 різних функцій. Оснащений декількома видами акумуляторів і додатково надається подовжувач. Якщо ви маєте потребу в якісному і дальньому світлі, то цей варіант спеціально для вас. Ідеальний для походів, риболовлі і побутового застосування.

Щоб придбати ліхтарик, можна перейти за посиланням – https://070.com.ua/product/fonar-svetodiodnyj-trustfire-tr-j18-7xcree-xm-l-8000-lm-2-3x18650-26650-8-1020/.

Ліхтар Nitecore P30

Новітня модель, яка поєднала в собі зручність, сучасні технології і привабливий дизайн. Головна особливість – це маленька вага, всього 165 грам, що дає можливість завжди мати його при собі. Він здатний видавати від 1000 до 4000 люмен, що забезпечить ідеальну видимість в повній темряві.

Ліхтар Nitecore P30

Купити дану модель можна тут – https://070.com.ua/product/fonar-nitecore-p30-cree-xp-l-hi-v3-1000-ljumen-8-rezhimov-1x18650-6-1233/.

І в кінці найбільша потужність - Ліхтар Nitecore TM26

Унікальна модель, яка не має аналогів. Вона оснащена великою кількістю функцій, при цьому забезпечує якісну роботу. Виробник надає 100% гарантію якості. В нього вбудовані настільки потужні світлодіоди, що потрібно бути гранично обережними, щоб не отримати опік. Всі 4 світлодіода гранчасті пластинами з нержавіючої сталі, що збільшує термін їх служби. Мініатюрний монстр дозволяє використовувати від 1 до 4 акумуляторів. Міцний корпус дозволяє не турбуватися про кожному падінні.

Ліхтар Nitecore TM26

Купіть габаритний ліхтар з великою кількістю функцій тут – https://070.com.ua/product/fonar-nitecore-tm26-s-lcd-displeem-4xcree-xm-l-u2-3500-ljumen-5-rezhimov-1-4x18650-6-1042/.

Як ви вже зрозуміли, кожна з наведених моделей має ряд переваг і має широку область застосування. Купити ліхтарик можна в кращому інтернет-магазині 070. Тільки тут ви знайдете все необхідне для риболовлі, полювання і туризму. Надаємо своїм покупцям ціни, значно нижчі, ніж у конкурентних компаній. Ми дбаємо про своїх клієнтів, і надаємо можливість здійснити повернення або обмін товару протягом 2 тижнів.

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING