Перейти до знижок >>>

 

Как выбрать термос?

27.10.16

насправді як вибрати термос не залежить від пори року. Просто восени, коли починається похолодання і перші краплі дощу покривають жовті листя своєю вологою, мимоволі замислюєшся про те, як би зігрітися до того, як ця вода перетвориться на лід. Попереду зима і буде ще холодніше, тому якщо на вулиці стала погіршуватися погода і хочеться якось зігрітися - одним з добрих рішень буде купити термос.

Багато хто зараз скажуть, що нічого особливого в тому, як вибрати термос, однак це не буде вірним твердженням. Адже крім того, що таке ізотермічне пристрій повинен добре і довго зберігати температуру вмісту, воно повинно бути досить надійним. При цьому дуже небагато виробники пропонують конструкції, які здатні витримати щоденний темп сучасного світу.

В теж час перше, на що звертає увагу покупець на вітрині після зовнішнього вигляду товару - це його ціна. В силу своїх можливостей кожен вибирає собі таку модель, яка не тільки може подобається своїми привабливими контурами але і буде відрізняється від звичайних ємкостей для рідини. Тому ми можемо відразу сказати, що умов для правильного вибору буде ще кілька, а важливі вони чи ні — вирішувати Вам.

Як вибрати термос для чаю або їжі?

У туристів немає поганої погоди, мандрівники восени ходять у походи і радіють останнім теплим дням. При цьому багато хто з них беруть з собою гарячу їжу, а на зворотному шляху вже несуть гарячий чай. Адже професійні любителі активного відпочинку знають, що існують універсальні форми, які можуть бути призначені як для їжі, так і для напою, який можна зробити на природі.

Адже більш високі моделі, які володіють вузьким горлечком і чашкою-кришкою, зазвичай застосовуються для рідких напоїв. Нагадаємо тут, що термос може підтримувати не тільки гарячу температуру, але і холодну. Вирішивши зігрітися ще до настання холодів, можна цілком комфортно себе почувати і після їх відходу. Термос для чаю можна вважати всепогодним, доповнюючи це ностальгією за жовто-червоним листям.

Низькі конструкції, з широким горлом та великий герметичною кришкою будуть гарним вибором для тих, кому потрібний термос для їжі. Він зберігає обід гарячим протягом дня, параметрів якісного примірника цілком достатньо для упаковки ввечері, щоб на наступний день відкрити гарячий обід. Це дійсно актуально, коли на вулиці осінь і тільки починає холодати - відразу хочеться чого-то хоча б теплого.

Як вибрати термос для дитини?

Після того, як стало відомо, що покупка буде нагадувати собою рожеву іграшку і коштувати не дорожче 100 умовних одиниць, обов'язково необхідно визначити її обсяг. Незважаючи на схожі конструкції, розглянуті нами моделі можуть бути обсягом від 350 мл і більше 2 літрів, загальні розміри і намальовані червоні квіти на зовнішній поверхні судини відіграють велику роль.

Як вибрати термос для дитини восени не буде великою складністю, так як в такому випадку потрібно тільки визначитися з красивим забарвленням і зручною кришкою. Для таких виробів зазвичай вибирають хороший бренд і невеликі розміри, зазвичай 0,35 літра. Перше дозволяє не переживати за те, що термос буде безпечний і міцний, а друге забезпечить невелику вагу і потреби дитини теплу їжу або напої протягом дня.

У разі, якщо планується купувати якісний виріб, то можна уважніше подивитися на виробника Tatonka, який став дуже популярний саме завдяки розробкам в області збереження температур. Найдорожчі ізотермічні матеріали застосовує на виробництві компанія Корона, якщо вибирати термос для дитини, то краще купити Esbit, так як його дизайн буде симпатичніше для дитини.

Невеликі особливості осіннього вибору

Внутрішня конструкція практично не змінюється вже більше 100 років, однак при її виготовленні використовуються різні матеріали. Виробники, які дорожать своєю якістю, вкладають екологічно чисті скло і кераміку. Багато використовують нержавіючу сталь. При цьому, деякі бренди випускають продукцію тільки найвищої класу незважаючи на те, що використовують не тільки сталь, але і пластмасу.

Красива зовнішня оболонка не завжди є запорукою якісного товару. Якщо за вікном йде дощ, а Ви зібралися в магазин щоб купити термос, подумайте ще раз цю покупку. Адже можна придбати виріб, який не тільки зможе зберігати незмінною температуру чаю, але і буде служити багато років, нагадуючи про цих прохолодних днями відбиття променів в повільно захололому відображення сонця.

Бренди зі світовими іменами в своїх моделях намагаються втілити зразки, які будуть максимально відповідати очікуванням і цілям. Наприклад, туристичний термос дуже добре виглядає в зеленому і пісочному кольорі. А якщо у нього є ручка — то це додає зручності при кріпленні, так і при перенесенні. Точно також набір термос і дві кружки може стати незабутнім подарунком.

Рішення для активних людей

У наші дні існує великий асортимент термосів і як вже говорилося вище, існують термоси для їжі або напоїв, а також універсальні конструкції, які своїми формами дозволяють їх використовувати в обох випадках. При цьому термоси для їжі часто містять додатковий внутрішній контейнер, що з більш зручними, широкими формами дозволяє їсти прямо з термоса, не перекладаючи їжу на тарілку.

Таке зручність дозволяє переносити тільки їжу і трохи обмежує функції виробів, але це не самі спеціалізовані пристрої, до яких призвела вікова еволюція ізотермічних приладів. Адже на сьогоднішній день існують гуртки-термоси і вони незважаючи на те, що здатні зберігати тільки рідини іноді дуже зручні, а поради, як вибрати кухоль-термос практично не відрізняються від вищесказаних з невеликим уточненням.

Так як це передові розробки, звертайте увагу на конструкцію кришки і клапан. Наприклад, вироби бренду Stanley відрізняються між собою механізмом відкриття і можливостями кріплень, що впливає на зручність використання на практиці як туристами на велосипедах, так і молодими мамами. Тому якість, обсяг, дизайн, ціна, призначення і трохи спогадів про тепло - кращі критерії для вибору термоса, який зможе потім прослужити роки.

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING