Перейти до знижок >>>

 

Кемпинговые фонари – на природу с комфортом

12.06.17

Хто з нас не мріє вирватися з міста і пожити кілька днів з палаткою на природі: на узліссі, біля річки або на березі моря? Чисте повітря, трава і дерева, спів птахів і відсутність суєти – це все здається ідеальним відпочинком. Але коли починаєш планувати таку вилазку на природу, то розумієш, щоб прожити кілька днів «дикуном», необхідно створити певні умови, які б зробили перебування на природі комфортним. Потрібно заздалегідь вибрати відповідну нагоди намет, визначитися, чи потрібен тент, подумати про те, який спальник взяти в подорож, та яка знадобиться посуд. І звичайно задуматися про такому важливому елементі побуту, як освітлення. В якості джерела світла в поході можна використовувати будь-які ліхтарі, але для стаціонарного освітлення намету і околиць найзручніше використовувати кемпінговий ліхтар.

"Сьогодні виробники пропонують різні модифікації ліхтарів з різними способами харчування і різних конструкцій. Тому перш ніж купити кемпінговий ліхтар, потрібно розібратися, яка саме модель буде оптимальною для вас."

Джерело світла

Як правило, в кемпінгових ліхтарях як джерело світла використовують світлодіоди. Вони досить довговічні, дають хороший потужний світловий потік і економно витрачають енергію. Зазвичай пристрій включає декілька світлодіодів, які розташовуються таким чином, щоб давати рівномірне освітлення на певній ділянці. найпростіші ліхтарі працюють без будь-яких регулювань, але в більшості моделей є можливість регулювати яскравість і працювати в декількох режимах, наприклад, давати спрямований і розсіяне світло.

Потужність освітлення може бути різною, найчастіше вона знаходиться в межах 170-300 люмен, але може бути і 500 люменів.

Джерело живлення

В якості джерел живлення в ліхтарях найчастіше використовуються звичайні батарейки або акумулятори, вбудовані або знімні. Якщо ви плануєте тривалий похід далеко від цивілізації, то зручно взяти з собою ліхтарик на батарейках. Але і акумуляторний ліхтар – теж хороша річ, особливо якщо заряджати його можна не тільки від мережі. Часто зустрічаються вироби комбінованого типу, у яких передбачається наявність і акумулятора і батарейок.

"Якщо ви вирішили купити кемпінговий ліхтар, то обов'язково розгляньте ще один варіант з сонячною панеллю. Вбудована сонячна панель дозволить заряджатися від сонця, що дуже зручно в похідних умовах."

Ще одна можливість – купити динамо-ліхтар. У цьому випадку, крім звичайних батарейок і акумулятора, є ще спеціальна ручка, покрутивши яку, можна буде підзарядити акумулятор ліхтаря і забезпечити собі світло.

При покупці обов'язково зверніть увагу на час безперервної роботи, що заявлено виробником. Воно багато в чому залежить від того, яке джерело живлення буде у вашого приладу. Подумайте заздалегідь, як довго повинен світити освітлювальний прилад у вашому випадку.

Особливості конструкції

Зазвичай кемпінгові ліхтарі оснащені ручкою або висувними гачками, за допомогою яких їх зручно кріпити до намету або тенту. Можливо наявність магнітної пластини, яка дозволяє закріплювати їх на металевій поверхні.

В приладі можуть бути присутніми також аварійна підсвічування, компас та інші додаткові пристрої. Наприклад, ліхтарі можуть через перехідники підключатися до цифрових пристроїв, а це дає можливість, наприклад, підзарядити телефон. Комусь подобається наявність таких незвичайних функцій, а хтось вважає це зайвим. Потрібні незвичайні характеристики вашому ліхтаря, вирішувати вам.

Висновки

Кемпінговий ліхтар зручне і надійне пристосування, яке додасть у ваші поїздки на природу комфорт і продовжить ваш «світловий день» в поході. Більше того, ви зможете при необхідності використовувати такий освітлювальний прилад в побутових умовах. Наприклад, якщо у вас є такий ліхтар, то вам не загрожує, сидіти в темряві при аварійному відключенні світла в квартирі.

Підбирайте освітлювальний прилад обдумано, з урахуванням того, як ви плануєте його застосовувати, і тоді ваша покупка стане для вас по справжньому корисним придбанням!

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING