Лазер и светодиодный фонарь против конца света. Тибетский монах советует людям заранее подготовиться к «периоду темноты»

11.12.12

Вступ або низка катастроф і нещасних випадків за останній час

Не встиг отбушевать в кінці жовтня жахливий ураган «Сенді» в Нью-Йорку, як на місто 8 листопада обрушився сильний шторм «Носистер», а слідом за ним снігопад. Страшні події відгриміли по всьому світу, і чим ближче фатальна дата так званого кінця світу за календарем Майя (21 грудня 2012 року), тим сильніше вони набирають обертів. Кінець світу матеріалізується буквально на очах у конкретні катастрофічні явища небезпечні непідготовленим і безтурботним. Які труднощі чекати? Виживання в «періоді темряви 2012» об'єднує людство для подолання таких однакових труднощів як: брак питної води, дефіцит медикаментів і професійної медичної допомоги. Як же бути якщо стихія застала вас зненацька, в дорозі, або далеко від місця де Вам можуть надати допомогу? Як вказати своє місце розташування рятувальникам?

11 грудня 2013 року астрономи прогнозують "астероидное затемнення". Фахівці NASA заявили, що у вівторок 11 грудня, на відстань вдвічі менше, ніж відстань від землі до місяця, пройде астероїд, що відноситься до класу аполлоновских астероїдів - типу малих планет. Ця подія, за словами вчених ніяк не позначиться на життєдіяльності землі.

Ураган

Лазери та лазерні указки для позначення свого місцеположення і для виживання!

ЛазерДуже важливо в період стихії вміти подати сигнал про допомогу або просто протриматися до прибуття рятувальників або друзів. Як це зробити, якщо мобільний зв'язок і електрична мережа відсутня? Що робити якщо автомобіль заглох або застряг в негоду далеко від міста? Особливим досягненням людства для вирішення даної проблеми є застосування потужних лазерів або лазерних вказівок зеленого кольору, добре помітним людським оком - цілевказівника, який в звичайному житті можна використовувати як покажчик предметів. При використанні лазера для виявлення свого місця розташування його називають «лазерний десигнатор» (Long Distance Laser Designator). Для суворих умов існують Sub zero лазери, які легко працюють до -50 градусів за Цельсієм. Багато альпіністи давно використовують цей метод для визначення свого місця розташування рятувального вертольота. Для таких цілей, звичайно, необхідно використовувати лазер потужністю не менше 200mW.

Світло зеленого лазера потужністю наприклад в 200mW видно за 30 кілометрів! А так само, може з легкістю запалювати сірники або розпалити багаття. Та історії в інтернеті з циклу «дві доби в сніговому полоні» будуть не про Вас! Потужний лазер, у випадку неприємних подій допоможе рятувальної команди побачити Вас першим і прийти на світ для надання допомоги. Лазерний промінь не боїться поганих погодних умов, негоди, хуртовини, снігові, піщаних та пилових бур, умов поганої видимості. Також, потужний лазер допоможе Вам у випадку нападу диких тварин налякати їх лазерним променем і відлякати хижих птахів від Вашого місцезнаходження.

Кінець світу не буде остаточним, а триватиме всього 2 тижні!!?

Потужний ліхтарВідомий Оракул Шамбали, лама з монастиря Гьяндрек під Кайлас у своєму посланні розповів, що станеться в день Кінця світу 21 грудня 2012 року. Тибетський чернець каже, що кінець світу не буде остаточним, а триватиме всього 2 тижні. В 8 годин ранку за київським часом на всій планеті настане повна темрява і тиша - не буде електрики, зв'язку і ніяких звуків, чернець радить людям заздалегідь підготуватися до «періоду темноти».

Так само, в повній темряві найкращим союзником може стати світлодіодний акумуляторний ліхтар. Якщо у Вас є комплект заряджених акумуляторів, то світлодіодний ліхтар може світити без перерви дуже довгий час (дні, тижні і навіть місяці !!!). Звичайно, тривалість світіння безпосередньо залежить від ємності акумуляторів (mAh) або батарейок і від вибраного режиму яскравості в ліхтарі. А якщо запастися не тільки потужним пошуковим ліхтарем, а так само невеликим кишеньковим ліхтариком, то темряву можна просто не помітити! До речі, хочемо звернути вашу увагу на такий вид ліхтарів як ліхтарі на батарейках. При наявності невеликого запасу батарей Ви, зовсім, перестаєте потребу в електриці для підзарядки акумуляторів.

Кінця світу не буде, принаймні 21 грудня 2012 року?! Готуємося до в новому 2013 році!

Поспішаємо Вас заспокоїти, не дивлячись на всі домисли і припущення, більшість вчених сходяться на думці, що ніякого кінця світу не буде і що календар Майя закінчив своє обчислення за цілком обґрунтованим математичним причин.

Ми бажаємо Вам, що б ні які тибетські ченці або вельмишановні представники давніх цивілізацій Майя не змогли зіпсувати вам зустріч в цьому році сімейного і улюбленого всіма свята Нового 2013 Року!

Однак дотримуючись прислів'я "хочеш миру готуйся до війни" рекомендуємо Вам на випадок не передбачуваних ситуацій не забувати про таких вірних помічників як світлодіодний акумуляторні ліхтарі або ліхтарі на батарейках, потужних або кишенькових ліхтарях. А так же лазерах або лазерних указках. Так само не забувайте, що будь-світлодіодний ліхтар стане прекрасним подарунком чоловікові на Новий Рік 2013 або, наприклад, в якості приємного сувеніра на невдалий кінець світу 21 грудня. Золотий або агресивно червоний, легкий, невеликий яскравий світлодіодний ліхтарик так само стане відмінним помічником жінці, і займе гідне місце в її дамській сумочці.

З ув. Може трохи завчасно, але все-таки з наступаючим Вас 2013 роком і нехай темних плям у вашому житті буде якомога менше!

https://070.com.ua

Щербаков Володимир

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING