Многофункциональные ножи Victorinox

22.04.16

"Завдяки неймовірним зусиллям молодого зброяра, який втілив у своїх виробах швейцарську точність, сьогодні ми маємо можливість купити ніж Victorinox. Користуючись неперевершеним функціоналом знаменитих ножів багато хто з нас не знають, що історія компанії починалася з виробництва ножів для армії."

Історія

Все починалося в кінці 19 століття, коли молодий Карл Елзнер повернувся на батьківщину в Швейцарію після кількох років навчання збройового справи у французьких майстрів. У світі насувалася перша світова війна і заповзятливий вчорашній учень укладає контракт на розробку і постачання ножів для армії і створена ним у 1909 році «Асоціація швейцарських майстрів по ножам», що складається на той момент з 25 осіб, починає створювати перші зразки армійських ножів. Пройшовши через роки розробок і експериментів, до початку 20 століття ще мало відоме підприємство вже могло похвалитися багатьма зразками. До наших часів дійшли лише деякі назви винахідливого і оригінального майстра, такі як «Студентський», «Фермерський» і «Кадетський».

Справжній успіх через майже 7 років приходить із створенням зразка №205 «Офіцерський спортивний ножа». Сьогодні ножем з 6 інструментами і фіксують двома пружинами вже нікого не здивувати, проте в 1932 році для виключення підробок на кожен ніж, що випускається компанією почав наносити логотип — швейцарський хрест і щит. Приблизно в цей же час з'являється і сучасна назва компанії Victorinox, яке з'явилося з імені матері Вікторії (Victory) і останнього досягнення у використовуваних матеріалів — нержавіючої сталі (Inox).

За роки існування бренду були розроблені сотні серій і тисячі моделей ножів. Почавши свою діяльність як розробники армійських ножів талановиті зброярі не зупинялися на досягнутому, привівши компанію до виробництва кухонних ножів і наборів, сумок і годин. Продукцію завдяки неповторному якості поступово почали купувати і домогосподарки, що дозволило компанії до початку 21 століття міцно зміцнитися в арсеналах понад 150 країн світу. Додаткові аксесуари до ножам, колекційні випуски і самі незвичайні функції за більш ніж 100-річну історію зробили бренд найбільш відомим і шанованим серед шанувальників якісних ножів.

На сьогоднішній день пропозицію швейцарських майстрів вражає уяву. Назви «Альпініст», «Мандрівник», «Експедиція» та «Класичний» говорять самі за себе. При розмірах рукоятки від 50мм до 400мм та вазі ножа від 20 грам до 150 грам, застосовані високоміцні леза з комбінованої сталі. До речі, секрет «рецепту» стали, використовується ще з 19 століття до цих пір тримається в найсуворішій таємниці.

Функціонал і особливості

Рукоятки, виконані з дерева, пластику, шкіри і стали з алмазним напиленням можуть містити в собі до 7 шарів самих різноманітних інструментів — від цифрових годин до барометра і альтиметра. Майже вікова легенда складних швейцарських ножів призвела до того, що існують пропозиції купити ніж Victorinox з 50 інструментами, що включають в себе гайковерт, інструмент для обрізання сигар, набір біт та консервний ключ.

Знаменита швейцарська точність не тільки забезпечила ідеальне співвідношення «ціна-якість», але і знайшла своє відображення в особливостях конструкцій ножів. При ширині рукоятки ножа в 15мм і довжині леза 118мм ніж серед усіх своїх функцій може містити голку для в'язання мереж, інструмент для оброблення туші або чищення риби і навіть LED-ліхтар або лазерну указку. Увага до дрібниць також знайшло своє застосування - пропоновані миниотвертки, пінцети, зубочистки, шпильки і лупи значно розширюють функціональність доладних ножів.

Колірна гамма існує в десятках кольорів - від ультрамодних «ніжно-бежевого» і «прозоро-рожевого» до класичних хакі і червоного. В якості подарунка компанія Victorinox пропонує купити складаний ніж, що містить в собі лінійку, напилок, плоскогубці або кулькову ручку і «флешку». Величезний завод у швейцарському містечку Ибах, з тисячами службовців кожен день дає можливість купити кухонні набори з інструментами для чищення овочів, штопором і консервним ножем.

Мільйони ножів Victorinox з пилочкою для нігтів і маленькими ножицями знайшли своїх шанувальниць серед жіночої половини населення по всьому світу. Необхідні інструменти для виживання серед функцій ножів дозволили врятувати не одну сотню життів. У найбільш екстремальних умовах - від арктичних льодів до пісків африканських пустель вірні супутники рік за роком впевнено підтверджують своє почесне звання «Кращий армійський ніж». Численні функції і бездоганну якість швейцарського майстра оцінили військові та рятувальники з усього світу, адже у будь-якої операції від надійності зброї все-таки залежить дуже багато, а довічна гарантія поширюється на кожен ніж без винятків.

Висновки

Представляючи з себе високотехнологічний виріб сучасної промисловості, ножі Victorinox не тільки супроводжують мандрівників і любителів пригод по всьому світу, але і прикрашають стенди Нью-Йоркського і Мюнхенського Музеїв Прикладного Мистецтва. Знання французьких майстрів 19 століття дозволяють нам в 21 столітті в магазинах р. Дніпропетровська купити легенду швейцарської армії з срібною ручкою менш ніж за 100 швейцарських франків.

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING