Как правильно выбрать фонарь для похода, наши рекомендации

22.03.18

Активні види відпочинку з кожним роком набирають популярність, але щоб подорож вдалося, необхідно продумати все до останньої дрібниці, і ліхтарі для туризму не є винятком. У даній статті ви дізнаєтеся про види та основні функції ліхтариків.

На що варто звернути увагу при виборі ліхтаря для походу:

1. Регулювання фокусу променя

В одній і тій же моделі фокусування променя може бути різною. Одним похідним ліхтарем можна освітити предмети поблизу або простір далеко. Єдиним недоліком таких варіантів є погана стійкість до води. Так як рідина може порушити роботу електроніки.

2. Вага ліхтаря з акумулятором

Маса ліхтарика залежить від матеріалу, з якого він виготовляється, а також його функціональність. Чим міцніше модель і більше додаткових функцій, тим більше у неї вагу. Перед покупкою обов'язково перевірте, чи зручно вам користуватися ліхтарем і не важкий він для вас. Зверніть увагу, що додаткові акумулятори – це додатковий вагу. Зате акумуляторний ліхтар ідеально підходить для походу.

3. Захист від вологи

Вологостійкість – це важлива функція, вона захистить ліхтар від дощу та потрапляння в воду, при цьому зберегти його працездатність.

4. Удароміцні ліхтарі

Завдяки міцному корпусу ви можете не боятись випадкових падінь ліхтаря на тверду поверхню. Міцний матеріал дозволить аксесуару зберегти працездатність після падіння або удару.

5. Потужність світлового променя

Світловий потік вимірюється в люменах, ніж їх показник більший, тим більш яскравий і дальнє світло випромінює ліхтарик. Але варто звернути увагу, що при високих показниках люменів, ліхтар випромінює максимальний світло тільки з повністю зарядженою батареєю.

6. Режим роботи

Для використання основного достатньо одного режиму, але деякі воліють мати у своєму арсеналі миготливий світло, або червоне освітлення. Також, деякі виробники надають своїм покупцям можливість самостійно регулювати світловий потік.

7. Тривалість автономної роботи

Час роботи залежить від потужності обраної моделі. Якщо туристичний ліхтар має хороший акумулятор і працює в економному режимі, тоді він змиє досить довго забезпечувати освітленням необхідний простір.

8. Ціна ліхтаря

Вартість залежить від багатьох критеріїв: матеріал, з якого зроблений ліхтар, кількість функцій, що використовуються батареї, потужність.

9. Додаткові опції

Багато хто вважає, що кращі ліхтарі для походу мають велику кількість додаткових опцій, але це не так. Звичайно, не погано мати при собі можливість регулювати світловий потік, форму променя або його потужність, але цілком можна обійтися і без них.

Основні типи ліхтарів для походу:

Налобні ліхтарі

Дана модель користується великою популярністю, так як здатна забезпечити хорошу видимість і звільняє руки, це допомагає легко і швидко долати різні перешкоди або виконувати роботу обома руками.

Налобний ліхтар буває двох типів:

  • З внутрішнім акумулятором. Його особливість у тому, що його зручно кріпити до голови і можна використовувати як ручний;
  • З зовнішнім акумуляторним блоком.

Рекомендуємо ознайомитися з даними моделями:

МодельПотужністьХарчуванняРежимиДальність променя, м
Nitecore T36045 люменUSB630
Olight H25 Wave800 люмен5200mAh3212
Nitecore HC30w1000 люмен1x186508162

У нашому розділі налобних ліхтарів ви знайдете великий асортимент налобников для будь-якої задачі.

Ручні світлодіодні ліхтарі

Світлодіодний ліхтар має широку область застосування: для туризму, мисливства, рибальства, альпінізму, подорожей і домашнього використання. Варто зауважити, що сучасний ринок надає неймовірно великий асортимент, тому визначитися з ідеальним варіантом досить складно.

Критерії якісного ручного варіанта:

  • Дозволяє заощадити;
  • Менш піддається поломок;
  • Має стійкість до падінь;
  • Можна підібрати оптимальний елемент живлення;
  • Забезпечує хорошу видимість на великі відстані.

Ручних ліхтарів дуже багато різновидів, деякі новинки нашого магазину:

МодельПотужністьХарчуванняРежимиДальність променя, м
Nitecore MT10C920 люмен1хCR123A/IMR1835010170
Nitecore TUBE RL13 люменUSB2-
Wuben LT35-US1200 люмен1x18650, USB5320

Визначитеся з завданням і заходьте в розділ ліхтарів по застосуванню.

Кемпінгові ліхтарі

Кемпінгові ліхтарі найчастіше використовуються для освітлення в наметі або в наметовому містечку. Зовні. Вони нагадують звичайну лампу або невелику лінзу. Модель дає розсіяне світло. Рівномірно поширюється по всіх напрямках.

Ручних ліхтарів дуже багато різновидів, деякі новинки нашого магазину:

МодельПотужністьХарчуванняРежимиЧас роботи
Nitecore LR10250 люменUSB6до 38 годин
Rayfall L3D385 люмен3xD629-240 годин
Кемпінговий ліхтар260 люмен3xD170 годин

У нашому асортименті представлений великий вибір кемпінгових ліхтарів, вам буде що вибрати.

Якщо ви хочете придбати ліхтарик, який буде справно працювати досить довго і приносити комфорт під час використання, відштовхуйтеся лише від своїх особистих побажань.

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку