Перейти до знижок >>>

 

Nitecore EC4 - Пользовательский обзор от Антона Перевярзева

31.08.15

Компанія NITECORE не перестає дивувати новинками. 2015 рік є тому підтвердженням - нові моделі, останні серії, інноваційні рішення по управлінню режимами і ексклюзивні запатентовані технології - все для того, щоб в результаті отримати якісний джерело світла з максимально комфортним управлінням і ефективним застосуванням у своїй сфері використання.

Ліхтар Nitecore EC4 зовні виділяється з усієї лінійки ліхтарів Nitecore, хоча вже має свого попередника за формою корпусу - модель Nitecore P36. Але, варто взяти EC4 в руку, поперемикати режими, просто подивитися - і Ви не захочете з ними розлучатися. Так, унікальною особливістю цієї моделі є суцільнолитий корпус. Після трьох днів тестування ліхтаря можу сказати впевнено - EC4 дуже легкий (171г без акумуляторів), неймовірно зручний (буквально є продовженням руки) і простий в управлінні.

Довжина ліхтаря становить 150мм, діаметр голови 40мм, що робить його сумісним з великою кількістю аксесуарів (дифузори і фільтри 40мм, корона).

Корпус Nitecore EC4 дуже зручний, в ньому акумулятори 18650 розміщуються поруч. Таке розташування акумуляторів і геометрія корпусу позитивно впливають на зручність хвата - пальці і кисть не втомлюються навіть при тривалому використанні. Для розміщення елементів живлення відкрутити спеціальну круглу частину торцевої кришки і зняти її. Надійна фіксація унікальною кришки забезпечується інноваційною внутрішньою різьбою на корпусі.

Також всередині є вказівник правильного розташування елементів живлення. При цьому, навіть в повній темряві не складе труднощів вірно розташувати акумулятори за рахунок різного ступеня поглиблення. Контактні групи позолочені.

На бічній панелі розташовані дві кнопки управління ліхтарем - MODE і ON/OFF. Кнопки дозволяють дуже зручно переключати режими, а також дають миттєвий доступ до мінімального, максимального режимів та режиму Строб. Відразу зазначу зручність використання швидкого доступу до мінімального і максимального режимам - під час фото або відеозйомки в повній темряві для підсвічування камери мінімальний режим 1 люмен підходить просто ідеально. Та ж ситуація з невеликими закритими приміщеннями, під'їздом, наприклад - випадковий яскраве світло, що відбивається від стін, не засліплює.

На кнопку інтегрований світловий індикатор, який миганиями показує ступінь зарядки акумуляторів. Це відбувається при монтажі елементів живлення або у разі натискання кнопки MODE, коли ліхтар вимкнений.

 • 3 миготіння - заряд понад 50%
 • 2 мигання - заряд менше 50%
 • 1 миготіння - заряд дуже низький.

На голові ліхтаря розміщені спеціальні ребра для охолоджування і відводу тепла. Варто зауважити, що тепло, внаслідок тривалої роботи світлодіода, розподіляється рівномірно по корпусу, а не концентрується лише в головній частині. За рахунок цього EC4 комфортно тримати в руці без рукавичок навіть при тривалому використанні. За рахунок кращого розсіювання тепла збільшується ресурс роботи як світлодіода, так і ліхтаря в цілому (порівняно з аналогами).

За регулювання світлового потоку відповідає технологія ATR (Advanced Temperature Regulation), яка автоматично зменшує потужність при сильному нагріванні. Додаткове розсіювання тепла і зручний хват забезпечують спеціальні виступи на ребрах корпусу.

В торцевій кришці є роз'єм для можливості встановлення ліхтаря на штатив і використання його в якості стаціонарної підсвічування на риболовлі, в кемпінгу і просто на відпочинок.

Ліхтар комплектується якісним фірмовим чохлом і зручним темляком. Фірмова Упаковка, також є гарантійний талон та інструкція російською мовою.

І, звичайно ж світлодіод CREE XM-L 2 U2. Світлодіод розміщений у гладкому рефлекторі за ультрапрозрачным мінеральним склом, яке на виході знижує светопотері до мінімуму. максимальний світловий потік досягає 1000 люмен. Дальність свічення 322 метри при інтенсивності потоку 26,000 cd. Центральне пляма чітко виражено, бічна засвітка досить широка і чітка. Комфорт при пересуванні навіть у повній темряві забезпечений!

Режими Nitecore EC4:

 • Максимальний - 1000 люмен
 • Високий - 520 люмен
 • Середній - 240 люмен
 • Низький - 80 люмен
 • Мінімальний - 1 люмен
 • Маяк
 • SOS
 • Строб

Максимальний режим (ISO400, 4s)

Трохи фото зі Львова, де вдалося побувати з Nitecore EC4.))

Невеликий відео-огляд ліхтаря Nitecore EC4


-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING