Перейти до знижок >>>

 

Nitecore ТМ36 - пользовательский обзор и тест поискового фонаря

29.08.14

Пропонуємо огляд від відеоблогера Антона Перевярзева однією з останніх новинок літа 2014 – потужного пошукового ліхтаря Nitecore TM36. Здається, що ця модель зібрала в собі все найкраще з усієї серії Tiny Monster.

Ліхтар Nitecore TM36, на цей раз, має більші розміри, ніж його попередники, за рахунок збільшеної головної частини і наявності в якості елемента живлення акумуляторного блоку Nitecore NBP52, який дозволяє ліхтаря працювати більш ніж в 2 рази довше (на прикладі використання 18650 в ліхтарях TM26, TM15). Вага ліхтаря разом з акумуляторним блоком становить 1344г.

У TM36 встановлено 1 світлодіод Luminus SBT-70. Завдяки тому, що він знаходиться в гладкому та глибокому рефлекторі, максимальна дальність свічення становить 1100метров ! при світловому потоці 1800 люмен. Мінеральне скло, яке захищає світлодіод і рефлектор, має відмінну світлопропускну здатність. Інтегрована технологія «PDOT» – Технологія точної цифрової оптики, яка забезпечує максимальну відбивну здатність рефлектора. Промінь виходить спрямований, чітко виражений з добре вираженою засвіченням, яка дає невеликий фіолетовий відтінок.

Управління режимами – а їх в ліхтарі 8 - проводиться запатентованої двоступеневої кнопкою з вбудованою світловою індикацією. Схема управління повністю аналогічна моделям Nitecore TM15 і більш старшого брата Nitecore TM26. В ліхтарі доступні 2 основні режими – інтерфейс і турбо. В користувальницькому режимі доступні 5 подрежимов яскравості, які вибираються полунажатием кнопки, а в турбо режимі доступний максимальний режим 1800 люмен, який може переключатися з високим 800 люмен також полунажатием кнопки. Подвійним швидким натисканням активуються спецрежими – Строб, SOS, Маяк, - які перемикаються між собою легким затисненням кнопок. Вже через кілька хвилин звикаєш до управління ліхтарем і всі дії виконуються інтуїтивно.

Інтегрована в кнопку світлова індикація показує:

 • розташування ліхтаря в темний час доби,
 • поточний заряд,
 • напругу в акумуляторному блоці після його монтажу.

Поруч з кнопкою розташований багатофункціональний OLED-дисплей, на якому відображається актуальна інформація про поточний стан ліхтаря:

       • вибраний режим
       • світловий потік
       • час роботи в поточному режимі
       • температура головної частини ліхтаря
       • поточний заряд акумуляторного блоку (у вольтах)

Дані перемикаються окремою кнопкою. Дисплей дуже інформативний і дозволяє повністю контролювати процес роботи з ліхтарем.

Також в моделі Nitecore TM36 передбачений спеціальний ремінь для перенесення ліхтаря безпосередньо на плечі – враховуючи габарити і вага, носити ліхтар в руках тривалий час буде не дуже зручно (див. фото нижче). На корпусі також є різьбовий отвір для можливості встановлення ліхтаря на штативі – таким чином, його можна використовувати в якості як стаціонарного джерела світла, кемпінгового ліхтаря, для пошуково-рятувальних робіт або охорони великих за площею об'єктів. Пробував використовувати ліхтар в якості постійного джерела світла під час фотографування та відеозйомки.

Варто також відзначити корпус ліхтаря, який виконаний з аерокосмічного алюмінієвого сплаву з анодуванням військового типу. На голові ліхтаря є ребра радіатора, які забезпечують оптимальне розсіювання тепла. У головній частині вбудований термодатчик, який знижує яскравість при досягненні температури до 60°C. Ліхтар відмінно лежить в руці, насічки на корпусі акумуляторного блоку забезпечують надійний хват. TM36, як і всі ліхтарі від Nitecore, має клас захисту IPX8, що дозволяє використовувати його в будь-яку погоду і навіть під водою (дотримуючись необхідні умови експлуатації).

Nitecore TM36 можна заряджати двома способами. Перший – підключити ліхтар безпосередньо до мережі 220V через спеціальний порт на корпусі. На дисплеї відобразиться статус зарядки – «Charging» і напруга, а в кінці зарядки «Chg. Finished». Другий – підключити мережевий зарядний пристрій безпосередньо до акумуляторної блоку NBP52. Як тільки перестане блимати лампочка і буде горіти постійно – зарядка завершена.

В якості висновків:

Ліхтар Nitecore TM36 явно виділяється не тільки з лінійки Крихітних Монстрів, але і з усього модельного ряду ліхтарів Nitecore. Його габаритні розміри повністю відповідають характеристикам. Не може не радувати так само і гарантія в 2-два роки на всі ліхтарі Nitecore при покупці настільки дорогої речі.

Використання додаткового акумулятора блоку Nitecore NBP52, (який підходить до всієї серії Nitecore Tiny Monster, крім TM11 - вірніше до нього теж але зі спец. перехідником), дозволяє збільшити час роботи, а вбудована зарядка (як у ліхтар, так і в блок) дозволяють швидко і безпечно робити зарядку. За умови придбання додаткового блоку – ліхтар може працювати безперервно в максимальному режимі досить довго.

У першу чергу це відмінний пошуковий ліхтар з широкою сферою застосування – від використання в кемпінгу або фото - видеопроизводстве в якості стаціонарного джерела світла, до мобільного використання при пошуково-рятувальних роботах, исследованииф місцевості або обході / патрулюванні території з великою площею для охоронних організацій. Так само рекомендований до використання на полюванні - як потужний далекобійний джерело світла але звичайно НЕ як підствольний ліхтар!

Дивіться більше інформації і технічних характеристик про ліхтарі Nitecore TM36

Відео-огляд (Відео тест) потужного і далекобійного Nitecore TM36

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING