Перейти до знижок >>>

 

Nitecore NU25 став вибором редакції German outdoor Magazine 2019

24.06.19

Редакторський вибір журналу German outdoor упав на налобний ліхтар Nitecore NU25. Цей налобник визнаний кращим ліхтарем 2019-го року.

Таке рішення було прийнято висококваліфікованими експертами на підставі численних польових і лабораторних досліджень. Редактори журналу щорічно вибирають кращі товари категорії Outdoor за характеристиками зручності і застосування інноваційних технологій, щоб читачі журналу могли орієнтуватися у світі якісної туристичної техніки.
 
Уже з перших вручень знака «Choice of German outdoor Magazine» він розцінювався як одна з найбільш корисних нагород в сфері оснащення для туристів. Жорсткі еталони випробувань від редакторів Outdoor забезпечують, те що визнані ними товари дійсно мають високий рівень якості.

Налобний ліхтарик NU25 обладнаний трьома джерелами світла, щоб бути корисним за різних сценарієв. Він перезаряджається, має ультрамалі габарити і простоту у використанні. Але при цьому освітлювальні характеристики Nitecore NU25 знаходяться на високому рівні. Він світить далекобійним білим, ближнім червоним і ближнім CRI. Підкреслена редакцією деталь - рефлектор типу "апельсинова кірка", який відбиває світло рівномірно і однорідно. Це робить ліхтар ідеальним для використання на природі.

160 годин - стільки часу може світити NU25. Всередині у нього вбудований літій-іонний акумулятор, який можна заряджати за допомогою USB. Тому якщо у вас під рукою Power Bank, то ліхтар буде світити ще довше. Силіконова смужка для відведення поту в комбінації з гнучким оголов'єм створює можливість висвітлити простір перед собою, залишивши руки вільними.

Серія NITECORE NU - це професійне обладнання для тих, хто не мислить себе без подорожей і відпочинку. Це гідний вибір туристів і приємно, що він визнаний таким авторитетним виданням як German outdoor Magazine.

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING