Перейти до знижок >>>

 

Новинки сезона NiteCore P15 и P16

09.10.13

Скоро у продажу новинки сезону NiteCore P15 і P16 – потужні ліхтарі з підвищеною комфортністю в експлуатації.

Компанія Sysmax черговий раз підтвердила репутацію виробника, що чуйно реагує на потреби споживача і активно впроваджує інноваційні технології. У жовтні на український ринок вийдуть нові моделі ліхтарів бренду NiteCore - тактичні ліхтарі Niteсore P15, Niteсore Р16.

Nitecore P15 Nitecore P16

Світлодіод Найбільш цікава і корисна інновація, загальна для обох моделей, спрямована на підвищення комфортності в експлуатації. Це – додаткова бічна кнопка для полегшення перемикання режимів світіння. Бічна кнопка – одночасно індикатор вольтажу, з точністю до 0,1 В показує поточний вольтаж батареї, світлова накладка на кнопці дозволяє виявити ліхтарик в темряві, а також світлова сигналізація на кнопці предупреждант про необхідність заміни акумулятора. Перемикання режимів можна здійснювати однією рукою. Інтелектуальна функція пам'яті дозволяє почати роботу з режиму, на якому ліхтарик був вимкнений.

У переліку недавніх інновацій від виробника, використаних у моделях P15 і Р16 – технологія PDOT (в перекладі – точна цифрова оптика), яка забезпечує підвищену ефективність рефлектора. Завдяки цій технології забезпечується рекордна дальність свічення – 278 м для Niteсore Р15 і 290 для Niteсore Р16. Особливо це цінно для моделі Р15 – його дальність свічення при потужності в 430 люменів порівнянна з дальністю світіння ліхтарів потужністю 860 люменів.

Зовні обидві моделі дуже схожі один і той же розмір, практично однакова вага, консервативний дизайн. Голова ліхтарів увінчана короною - травмуючим кільцем, яке в разі необхідності дозволить без збитку для ліхтарика розбити скло, захиститися від хуліганів. Така характеристика ліхтаря, як не дивно, досить затребувана у споживачів, іноді вони спеціально шукають модель з такою можливістю. Цікаво, для чого?

Єдина відмінність в дизайні моделей – радіатор в головній частині моделі Р16 для кращого охолодження ліхтаря. Адже світлодіод Premium CREE XM-L2 (T6), використаний у Р16, вдвічі потужніше Premium CREE XP-G2 (R5), використаного в Р15.

Виробник позиціонує модель Niteсore P15, ліхтар для полювання, який здатний працювати тривалий час. А основною перевагою Niteсore P16 виробник вважає надзвичайно потужний тактичний світло.

Nitecore P16Завдяки серйозній захисту корпусу з алюмінієвого сплаву і вбудованому пружинному механізму ударопоглинання обидва ліхтаря відмінно тримають удар і годяться в якості підствольних ліхтарів для зброї великих калібрів. Вже традиційно для ліхтарів NiteCorе Р15 і Р16 витримують падіння з висоти 1,5 м і занурення на глибину до 2 метрів.

Обидва ліхтаря працюють від двох типів елементів живлення – одного акумулятора 18650 або двох літієвих батарей CR123A. Вони в комплект з ліхтариком не входять.

І Р15, і Р16 мають 7 режимів використання – крім традиційних 4 режимів яскравості, режиму Строб і SOS, доданий режим Маяк.

Лінза ліхтарів виготовлена із стійкого до подряпин мінерального надчистого скла з покриттям антивідблиску.

В комплекті до ліхтарів поставляються зручні і потрібні аксесуари: темляк, нейлоновий чохол, тактичне кільце, запасні ущільнювальні кільця і сталева кліпса з титановим покриттям.

Орієнтовна вартість нових ліхтарів – 60-70 доларів. В порівнянні з конкурентами інших брендів, порівнянних по потужності, Niteсore Р15, Niteсore Р16 безсумнівно виграють у ціні.

Незважаючи на те, що нові моделі позиціонуються як тактичні, вони підійдуть не тільки в якості підствольних або мисливських. Завдяки зручності у використанні і великої потужності вони призначені для багатоцільового використання тим споживачам, які пред'являють підвищені вимоги до надійності і потужності ліхтарів.

Характеристики NiteCore P15 NiteCore P16
Світлодіод: Premium CREE XP-G2 (R5) Premium CREE XM-L2 (T6)
Максимальна потужність: 430 люмен 960 люмен
Дальність світлового променя: до 278 метрів до 289 метрів
Максимальний час роботи: до 520 годин до 520 годин
Харчування: 1х18650 і 2хCR123 1х18650 або 2хCR123
Матеріал корпусу Aero алюмінієвий сплав з HAIII Militarу класом жорсткого анодованого Aero алюмінієвий сплав з HAIII Militarу класом жорсткого анодованого
Матеріал рефлектора
Повна довжина:
Діаметр голови:
Діаметр хвоста:
151 мм
40 мм
25,4 мм
151 мм
40 мм
25,4 мм
Вага без батареї: 132 г 136 м
Кількість режимів роботи: 7 7
Комплектація: чохол, кишенькова кліпса, тактичне кільце, темляк, запасна гумова кнопка, запасні ущільнювачі чохол, кишенькова кліпса, тактичне кільце, темляк, запасна гумова кнопка, запасні ущільнювачі
-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING