Перейти до знижок >>>

 

Новый Мировой рекорд! - Маленький световой компьютер-фонарь Nitecore TM26 QuadRay с OLED дисплеем!

04.02.13

Nitecore TM26 це самий маленький у світі інтелектуальний ліхтар з інтегрованим зарядним пристроєм і OLED інформаційним дисплеєм, а так само максимальною потужністю 3500 Люмен.

Давно забуті порівняння електричного світла зі світлом одинокої свічки. Всі зусилля людства були спрямовані на створення штучного дня. З дитинства дітей привчали боротися зі злом, з темними силами і темрявою. За 24 години людина хоче встигнути більше і таємницю підкорення темряви, без застережень, відкриває новий унікальний ліхтар Nitecore TM26 QuadRay.

OLED дисплей. Закоханим у світ давно був потрібний сучасні умови сервісу у використанні ліхтаря. У корпус ліхтаря творцями був встановлений інтелектуальний багатофункціональний OLED дисплей, який відображає всю необхідну інформацію по експлуатаційним операціями і навіть зовнішню температуру:

  • Час заряду акумуляторів - поточне вихідна напруга і статус зарядки
  • Режим яскравості ліхтаря і кількість люмен.
  • Поточний заряд акумуляторів.
  • Поточний вихідна напруга акумуляторів.
  • час роботи ліхтаря в поточному режимі
  • Температури навколишнього середовища (градуси за Цельсієм)

OLED дисплей в ліхтарі Nitecore TM26

Час роботи ліхтаря на мінімальному режимі понад 1000 годин, а це все-таки – півтора місяця. А ось робота у режимі турбо – 3500 Люмен може бути вкрай не приємна якщо на цьому режимі ви вирішите посвітити кому в очі!

Сам ліхтар має дивно не великі розміри для поєднання в собі такої кількості технологій і такої яскравості. Довжина корпусу Nitecore TM26 всього 14см. а діаметр 5см. – це приблизно розмір пивної банки. Погодьтеся такий собі "нафарширований" малюк, дійсно - Tiny Monster (серія TM). І як заявляє сам виробник Nitecore цей ліхтар із серії TM «самий Монстер з усіх Маленьких монстрів» (.....The Monster of Tiny Monsters). Вперше світові сучасні технології доступні і зручні в ліхтарному світі !

Своєї лютневої новинкою, компанія Nitecore змогла врахувати всі побажання самих строгих підкорювачів ночі тобто нас простих користувачів ліхтарів і любителів активного відпочинку. Нова модель Nitecore TM26 QuadRay витончена і вийшла компактною і збалансованою, економною і многорежимной, проста в експлуатації і інтелектуальна. Крім того при погляді на даний ліхтар відразу создаеться враження якісної і просунутої речі, яку не соромно подарувати комусь або придбати для себе. Правда подарунок вийти не з дешевих. Орієнтовна вартість даного світлодіодного ліхтаря на Україні буде состовлять близько 3200 гривень (390$). Однак Вам судити, вартий він того чи ні.

Елементи живлення. Як і у попередньої моделі ліхтарі Nitecore TM15, старший брат TM26 так само може використовувати в крайніх ситуаціях один акумулятор 18650, два, три або повну обойму – чотири. Елементи живлення від 1 до 4-х акумулятора 18650 або від 2 до 8 акумуляторів або батарей CR123A. Може це і не часто використовувана функція але як на мій погляд зручна і може так і стати в нагоді коли-небудь.

Ліхтар має на борту інтегроване зарядний пристрій, що дозволяє заряджати акумулятори швидко і зручно без даполнітель них пристосувань!

Зарядний пристрій в ліхтарі Nitecore TM26

Застосування. Виробник спочатку позиціонує інтелектуальний ліхтар Nitecore ТМ26 як елітний потужний універсальний ліхтар на всі випадки життя: ліхтар для полювання і подорожей, кемпінговий, ліхтар для риболовлі, туризму і активного відпочинку. А так само просто як кишеньковий ліхтар не зовсім маленького розміру для застосування в повсякденному житті. Для пошукових, охоронних та рятувальних служб такий потужний ліхтар буде просто не замінимо.

Світловий комп'ютер Nitecore TM26 QuadRay (TinyMonster) це сучасне предлжение сучасному клієнту. Це авангард сучасних стандартів для якісних ліхтарів.

Більш детальну інформацію про продукт і використовуваних в ньому технологіях Ви можете прочитати в описі світлодіодного ліхтаря Nitecore TM26 QuadRay.

На даний момент ми очікуємо надходження даного світлодіодного ліхтаря у продаж і після вступу Ви завжди зможете в числі перших купити і ознайомитися з інноваційної новинкою. Так само ми приймаємо попередні замовлення на цей ліхтар через сайт або телефонами.

Ліхтар Nitecore TM26 на поясі в чохлі

Ліхтар Nitecore TM26 заряжаеться

https://070.com.ua

З ув. Мовчан Віталій

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING