Перейти до знижок >>>

 

Почему стоит купить костровой чайник

27.06.17

Вогнищевої чайник

Чай біля багаття – одне з найбільших задоволень в поході. Коли пройшов багато кілометрів, зняв з плечей важкий рюкзак і нарешті розташувався на привалі, то кожен ковток гарячого запашного чаю вливає в тебе нові сили, розслабляє і допомагає відчути всю принадність подорожі. Тому у вашому списку речей, які потрібно взяти в похід, крім намету, спальника і килимка повинен бути вогнищевої чайник. Звичайно, можна приготувати чай у звичайному казані, але набагато зручніше взяти спеціально «під чай» вогнищевої чайник.

"Навіть якщо похідний чайник буде ще однієї додаткової річчю у вашому і без того великому списку спорядження і «обтяжить» багаж, це потрібне в поході предмет. Тому що, по-перше, вам не доведеться швидко відмивати казан від каші чи супу, щоб закип'ятити в ньому воду на чай. По-друге, робити чай у посуді, спеціально пристосованій для цього зручніше. І по-третє, наявність чайника додасть вашим чаювань на природі особливий шарм."

Якщо ж ви плануєте кемпінговий відпочинок, то без похідного чайника вам точно не обійтися. Він не займе багато місця в багажнику вашого автомобіля, зате доставить масу задоволення під час чаювань на природі.

Купити вогнищевої чайник сьогодні можна в будь-якому туристичному магазині. Але щоб вибрати дійсно хороший і вдалий вам виріб, потрібно розуміти, які з його характеристик важливі, а які можна залишити без уваги.

Вогнищевої чайник

Вибираємо матеріал

У продажу є чайники з різних матеріалів:

  • Алюміній. Легкий і недорогий матеріал, але він досить м'який і ємність може пом'ятися при тиску або падінні.
  • Анодований алюміній. Посуд з цього матеріалу така ж легка, як і з звичайного алюмінію. При цьому її міцність і ударостійкість на порядок вище. Чайник з анодованого алюмінію, такий як модель PINGUIN Kettle L витримає навантаження будь походом.
  • Нержавіюча сталь. Вироби з нержавіючої сталі також не боятися ударів і падінь. Але така посуд трохи важче алюмінієвої. Цей факт варто врахувати, якщо ви плануєте нести посуд на своїх плечах.
  • Титан. Посуд з титану дуже міцна і якісна, але набагато дорожче виробів з інших матеріалів.

Визначаємо потрібний обсяг

Щоб зрозуміти, якого обсягу ємність вам потрібна, треба визначити кількість людей в поході. На 3-4 туристів цілком вистачить 1,5-2 літри. Для компанії побільше вибирайте вироби повместительнее, як наприклад, чайник Tatonka. Для любителів ходити в похід поодинці або удвох, оптимальним буде обсяг 0,7 літра.

Вогнищевої чайник

Звертаємо увагу на особливості конструкції

  • Кришка. Перш ніж купити чайник, перевірте, чи щільно прилягає кришка. Це важливо для швидкого закипання.
  • Ручка. Подивіться, зручна у вироби ручка. Деякі виробники, для зручності туристів роблять ручки складними і покривають їх теплоізоляційним полімером, як в моделі чайника PINGUIN Kettle L, яку ми вже згадували вище.
  • Носик. Зараз виробники часто роблять вогнищеві чайники зі зручними короткими носиками. Це дозволяє уникнути розбризкування окропу. У деяких моделях носики обладнані кришками, щоб посуд могла довше зберігати тепло.
  • Ситечко. Це ще одна деталь, яку додають деякі виробники, наприклад, в моделі чайник туристичний Кемпінг з ситечком для чаю.

"Хороший вогнищевої чайник завжди зручний в експлуатації. Він добре вкладається в рюкзак, без проблем переносить удари і падіння і відмінно виконує свої функції. Якщо ви правильно вибрати модель, то в поході у вас завжди буде можливість насолодитися ароматною чашкою чаю."

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING