Перейти до знижок >>>

 

Полное погружение с мощным фонарем для дайвинга Magicshine MJ-878

12.02.13

Який ліхтар вибрати для дайвінгу, підводного полювання і просто подвоного плавання? Який ліхтар для підводного полювання самий потужний і потрібна під водою така потужність при реальному полюванні. Вага ліхтаря проти яскравості - що виграє? І огляд ліхтаря Magicshine MJ-878.


Все більше і більше людей захоплюється активними видами спорту та відпочинку. Серед них є і дайвери. Підводне плавання охоплює не тільки морські і океанські глибини, але і занурення в озера і річки, причому останнє, виявляється часом не менш екзотичним і інтригуючим. Дуже важливим при дайвінг – не тільки мати знання і дотримувати безпеку, але і мати відповідне і надійне обладнання. Занурюючись у водний світ, дайвер повинен розуміти, що без необхідного спорядження і підготовки, цей вид активного відпочинку може загрожувати смертельною небезпекою.

Дуже важливим елементом спорядження дайвера є ліхтар – саме він проллє світло на складну обстановку, допоможе прояснити ситуацію, знайти вихід і не загубитися в темній безодні вод. Причому такий ліхтар повинен відповідати певним вимогам: йому повинна бути по силам тривала експлуатація та надійність в екстремальних умовах.

наймогутніший підводний ліхтар, який зараз представлений на ринку, є ліхтар від відомої фірми - Magicshine MJ-878. Пропоную взяти його в руки і більш уважно оглянути поглядом цей девайс.


Комплектація ліхтаря і перші враження.


Відкриваючи щільну картонну коробку з оригінальним штрих-кодом продукту, ми знаходимо інструкції, зарядний пристрій від мережі, зарядний пристрій від прикурювача, м'який чохол з ручкою і кліпсою для перенесення ліхтаря, прогумований ремінець на зап'ясті, запасні силіконові кільця і власне сам ліхтар. Дістаю досить важкий монолітний прожектор. В руці ліхтар лежить щільно, текстурований корпус запобігає вислизанню ліхтаря з рук, розподіл ваги грамотне, без схильності до переваги. В ручку інтегровані 8 акумулятора 18650, витягувати їх немає потреби, що в принципі логічно, так як зарядка відбувається в самому ліхтарі. В комплектацію входить кабель для зарядки від мережі 220V і автомобільний адаптер 12V, це дозволяє заряджати ліхтар в будь-яких умовах, навіть в автомобілі по шляху проходження до місця призначення. Для транспортування і тривалого зберігання передбачена заглушка в торці ліхтаря, яка запобігає випадкове включення і розряд батареї. Корпус надійний, з потужними ребрами радіатора для тепловіддачі ( а значить ліхтар можна використовувати не тільки під водою). Створюється враження дуже якісної речі.


Занурення з високими технологіями.


Звичайно для ліхтаря, однією з найважливіших характеристик є світло. В ліхтарі MJ-878 світловий потік досягає 2200 люменів! Така величезна потужність світлового потоку досягається завдяки новому світлодіоду Luminus SST-90, а спеціальний текстурований відбивач дозволяє отримати потужний пучок світла, що проникає навіть крізь каламутну воду і дасть оптимальну бічну засвічення. Сам ліхтар відповідає класу водонепроникності IP68, а це значить, що з ним сміливо можна занурюватися на глибину до 100 м. Дублюючі елементи герметизації виключають потрапляння води в ліхтар залишаючи його працювати в найскладніших ситуаціях, а анодований товстостінний алюмінієвий корпус (сплав 6061-T6) і загартоване скло з покриттям, що просвітлює і захистом від конденсату і подряпин дозволяють ліхтаря витримувати серйозні навантаження. Особливу увагу слід звернути на незвичайну систему перемикання режимів ліхтаря. Всього таких режимів 4 (максимальний – 2200 Лм, середній – 1100 Лм, мінімальний – 440 Лм, стробоскоп – 30 Гц) Перемикання режимів здійснюється за допомогою безконтактного магнітного кільця, що обертається на 360 градусів в обидві сторони, завдяки чому одним легким рухом легко встановити необхідний рівень яскравості. Варто відзначити що хід кільця м'який і передбачуваний, фіксація положення надійна, з перемиканням режимів не виникає складнощів навіть в товстих рукавичках. Перевага такого кільця перед кнопкою ще в тому, що поворту кільця не завадить потрапив на ліхтар мул або пісок.

Дуже цікава інновація, що відрізняє даний ліхтар від попередніх моделей – це світлове кільце, яке сповіщає про заряді батареї (зелений колір кільця – заряд 100 – 55%, червоний – 50-10%, блимання червоного кільця – менше 10% заряду) Це дуже зручно при запливі на великі відстані і просто для планування роботи. У максимальному режимі ліхтар може пропрацювати 1,7 години, а в економному режимі більше 8 годин! Притому потрібно врахувати, що навіть у мінімальному режимі 440 Лм освітлення цілком достатній для більшості завдань. Аналогічне кольорове кільце - індикація так само існує у ще однієї моделі ліхтаря на світлодіоді SST-50 - Magicshine MJ-876 (більш докладніше про цю модель читайте в наступних випусках)Битва стихій


Плануючи глибоководне занурення, необхідно враховувати безліч факторів: як зовнішніх, так і внутрішніх, психологічних. Але не менш важливо володіти надійною екіпіровкою. В даному випадку ліхтар MJ-878 відповідає всім вимогам, що пред'являються до професійного устаткування: це непревзайденная потужність і якість світла, інноваційна система управління, заснована на дії магнітного кільця, постійний моніторинг і індикація заряду батареї, тривалий час автономної роботи, надміцний антикорозійний корпус, загартоване скло з покриттям і противоконденсатным покриттям.

Одним словом, ліхтар для дайвінгу та підводного полювання Magicshine MJ-878 – це надійний інструмент дайвера, як для професіоналів, так і для просунутих любителів.

https://070.com.ua

З ув. Черепнін Сергій

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING