Перейти до знижок >>>

 

Популярные ножи-бабочки: выбираем лучший балисонг

11.02.18

Балисонг – це вид доладних ножів, в яких лезо складається в рукоятку. Додаткову назву «ніж-метелик». Користуватися ножем можна однією рукою, розкриваючи його як віяло. Для подібних маніпуляцій необхідно, щоб кожен елемент рухався плавно і не викликав труднощів.

Як вибрати ніж-метелик?

Багато використовують даний аксесуар для виконання трюків, саме тому якість ножа має велике значення. Нижче наведені основні критерії при виборі ножа:

 • Виробник. Варто довіряти перевіреним компаніям, які встигли зарекомендувати себе, як якісні і недорогі. Саме такими є ножі Benchmade;
 • Вид прокладок. Залежно від матеріалу, з якого вони виготовлені, визначається плавність леза і рукояток;
 • Заклепки або болти. Заклепки не дають ножу розкритися повною мірою і обмежують рухи. Флиппинг можливий з варіантами на болтах;
 • Вартість. Багато хто вважає, що чим дорожче ніж, тим якісніше він буде. У деяких випадках це дійсно так, але це не говорить про те, що не можна знайти оптимальний варіант по демократичній вартості.

Ножі Benchmade - класика ножа-метелики

Це класичний варіант, що дозволяє використовувати його в різних сферах. Він виготовлений з нержавіючої сталі покритою спеціальним речовиною. Позитивні якості:

 • Має середній розмір;
 • Не має зайвих функцій, які швидко ламаються і негативно впливають на подальше використання;
 • Спеціальний механізм не дозволить ножу складатися самостійно.

Ніж метелик Benchmade з лезом пелюстка

Неймовірно міцна і щільна модель, яка здатна витримати серйозні навантаження і при цьому нормально функціонувати. Вважається однією з найбільш небезпечних моделей «ножів-метеликів».

Лезо-пелюстка ховається в рукоятку, розділену на дві частини. В комплект входить нейлоновий чохол, який дозволяє носити ніж на поясі.

Ніж метелик Benchmade з лезом пелюстка

Позитивні характеристики:

 • Форма леза. Масивний клинок здатний різати великі і тверді предмети;
 • Легкість у використанні. Конструкція не має зайвих кнопок і додаткового механізму;
 • Механізм безпечний і не складеться раптово;
 • Аналогічний автоматичного ножу.

Дану модель можна придбати, перейшовши за посиланням – https://070.com.ua/product/nozh-babochka-benchmade-s-lezviem-lepestok-dlina-24cm-lezvie-10cm-silver-40-1007/.

Ніж метелик Benchmade з кривим лезом

Даний варіант дуже схожий на перераховані вище, але має іншу форму леза. Аксесуар йде в комплекті з чохлом, що дозволяє завжди мати його при собі. А також, створити ефект несподіванки в критичній ситуації.

Ніж метелик Benchmade з кривим лезом

Переваги:

 • Спеціальна форма леза дає можливість власнику протикати щільні і великі предмети;
 • Ножа не має кнопок, які мають властивість виходити функціонувати і заважати нормальній роботі;
 • Приваблива вартість.

Купити модель можна перейшовши по посиланню – https://070.com.ua/product/nozh-babochka-benchmade-s-krivym-lezviem-dlina-24cm-lezvie-10cm-chernyj-40-1006/.

Бажаєте купити ніж-метелик? Звертайтеся в кращий інтернет-магазин 070.com.ua. Тільки тут ви знайдете самий великий каталог ножів, де ви обов'язково знайдете для себе ідеальний варіант. Для здійснення замовлення необхідно залишити заявку на сайті і дочекатися дзвінка від менеджера, для підтвердження покупки. Якщо ви сумніваєтеся в самостійному виборі, наші консультанти здатні відповісти на будь-яке питання. Доставка здійснюється по всій території України, крім зони АТО і АР Крим. Постійним клієнтам надається приваблива знижка.

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING