Перейти до знижок >>>

 

Тактичний ліхтар Fenix TK16 другого покоління

28.01.21

Серед різних видів ліхтарів тактичні моделі виділяються особливо яскраво. Вони поєднують в собі унікальні якості різного призначення і в підсумку можуть вважатися одними з найбільш універсальних ручних ліхтарів. Такий ліхтар - практична і надійна річ, що може як освітити шлях, так і захистити свого власника за допомогою своїх властивостей. На даний момент ринок тактичних ліхтарів пропонує широкий вибір моделей різної вартості, але це не заважає великим компаніям продовжувати розробки і випускати новинки - як зробила фірма Fenix ​​в цьому році.

Тактичний ліхтар ТК16 2.0 - новинка, яку чекають багато любителів потужної і ергономічною освітлювальної техніки. Це друге покоління серії ТК16, вдосконалене і доповнене. Щоб зрозуміти, в чому відмінності і переваги нової моделі, ми розповімо про неї докладно і розглянемо в контексті звичайних властивостей подібних ліхтарів.

Потужність і легкість в одному тактичному ліхтарі

Розробникам моделі ТК16 вдалося зробити ліхтар більш легким, ніж попередня версія і при цьому більш потужним технологічно. Зовні моделі мало чим різняться, але в цілому, так можна сказати про більшість тактичних ліхтарів. Новинка оснащена функціональними режимами, ємним і витривалим акумулятором, надійним захистом. Детальніше про різні параметри.

Режими ліхтаря Fenix ​​TK16 2.0:

  • Eco: 30 Люмен, 43,3 годин, 40 метрів.
  • Low: 150 Люмен, 19,6 годин, 80 метрів
  • Med: 350 Люмен, 12 годин, 96 метрів
  • High 1000 Люмен, 2,83 години, 220 метрів
  • Turbo 3100 Люмен, 2,66 годин, 380 метрів
  • Strobe 3100 Люмен, миготливе світло

Максимальнi години безперервної роботи важливо враховувати для розуміння загальної картини ефективності режиму. Дальність світла відіграє велику роль на пошукових операціях, роботі в повній темряві або в тумані, для різних спеціальних завдань. Всі ці показники перевищують модель ТК16 1-го покоління і обіцяють більш сучасний, швидкий і ергономічний ліхтар. Перемикаються режими за допомогою зручної гумової кнопки на торці ліхтаря.

Акумулятор і інші деталі

  • Ліхтар оснащений акумулятором ємністю 5000mAh.
  • Серія - Fenix ​​ARB-L21-5000U, тип - 21700.
  • У комплекті з ліхтарем йдуть акумулятор ARB-L21-5000U і шнур для зарядки (usb-Type C).
  • Акумулятор можна заряджати різними способами - через мережу, powerbank, від ноутбука, але в цілому він повинен бути стійким і витривалим не один рік.

Крім цього, ліхтар укомплектований сталевий знімною кліпсою, темляком, чохлом і запасним ущільнюючим кільцем. Компанія Fenix ​​зробила все, щоб клієнти мали повний набір, готовий до використання відразу ж після покупки.
Також модель ТК16 повинна мати оновлений сучасний світлодіод типу Luminus SST70 LED і міцний алюмінієвий корпус з надійних матеріалів, стійкий до ударів і пошкоджень.

Купити тактичний ліхтар Fenix ​​TK16 2.0

Таким чином, новий ліхтар повинен бути компактним, потужним і досить зрозумілим у використанні - ніяких складних схем і конструкцій, зручна форма і лаконічний дизайн.

Виробники оголосили про вихід моделі недавно, але постачальники вже пропонують ціни клієнтам. Орієнтовна вартість ліхтаря - близько 120-ти доларів. Підписуйтесь на оновлення сайту, щоб дізнатися про продажі новинки, як тільки вони почнуться!

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING