Рейтинг фонарей 2018-2019

01.03.18

Вибираючи ліхтар для використання вдома або під час подорожі кожен покупець дивиться на різноманітні характеристики подібної техніки. Справа в тому, що кількість варіантів безперервно росте і з кожним роком все простіше загубитися у величезному асортименті варіантів. Саме тому складаються спеціальні рейтинги, де показано основні переваги деяких моделей. У цій статті розглянемо 5 моделей ліхтарів, які стануть кращими на думку користувачів в 2018 році і при цьому скоріше за все виявляться такими в наступному році.

Кращі показники яскравості серед ручних моделей

Модель Wuben LT35-US з'явилася відносно недавно і привернула покупців перш за все своєю вартістю. Вже в процесі використання власники відзначали, що тут дійсно відмінні показники яскравості. Пристрій видає 1200 люмен і світить на відстань до 320 метрjd. Виріб повністю зроблено з міцного металу і за рахунок цього гарантовано прослужить довго. Допоможе висвітлити шлях як в закритому приміщенні, так і на відкритій території. Досягти неймовірної яскравості допоміг сучасний світлодіод.

Самий практичний і легкий варіант

По частині зручності налобними ліхтарями складно зрівнятися будь-якої іншої моделі. В даному випадку найкращим виявився саме такий ліхтар, а саме модель Nitecore HC65. Виріб прекрасно тримається на голові за рахунок надійного кріплення, відносно невеликої маси і прямокутній формі. В управлінні ліхтар дуже практичний і дозволяє без проблем регулювати кут нахилу. Тут є одразу 12 режимів роботи, Приємним бонусом є вихід micro-USB для підзарядки.

Найкраща компактність і зручність

Модель Archon P20 не могла не потрапити в список, тому що це самий компактний кемпінговий ліхтар, який незважаючи на скромні розміри світить дуже яскраво. Довжина виробу всього 14 см, що дуже мало для подібних пристроїв. При цьому міцність виробу на вищому рівні за рахунок використання надійних матеріалів. Працює довго і причому на акумуляторах, якщо відправитися за місто, то значно простіше буде просто замінити даний елемент живлення.

Кращу якість збірки

В основному тільки дорогі моделі намагаються збирати якісно і так, щоб вони прослужили багато років. Тим не менш Trustfire A9-2 ламає всі шаблони і при доступній ціні виявляється одним з найбільш якісних на ринку. Тут дуже міцний матеріал, ювелірна пайка і відсутність люфтів навіть в головах конструкції, при тому що вона легко розбирається. Підійде для використання, подорожей та занять спортом.

Саме якісне скло

По частині лінзи переможцем стала налобні модель Nitecore HC33 і вона повністю виправдовує витрачені на неї гроші. Основною перевагою цього варіанту є наявність антиотражающего скла, яке часто зустрічається навіть у дорогих моделях. І при цьому у вироби відсутня перегрів, за рахунок правильної організації тепловідведення всередині. У цього представника рейтингу суцільні плюси і він точно повинен вам сподобатися.

Яку з моделей вибрати залежить тільки від ваших побажань і середовища використання. Найголовніше, що дізнавшись дану інформацію можна більш упевнено відчути себе в магазині при виборі і приблизно розуміти, який ліхтар варто придбати.

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING