Перейти до знижок >>>

 

Саблезубые тигры врываются… Или новый инновационный тактический фонарь от Nitecore

17.01.13

З самого початку 2013 року радує Україну новими технологіями ТМ Nitecore. Нова модель в лінійці світлодіодних ліхтарів - Nitecore P25 Smilodon (Шаблезубий тигр) виготовлена з використанням самих передових запатентованих інноваційних технологій. Унікальна Новинка незабаром порадує своїх власників. Інтернет магазин 070.com.ua починає приймати попередні замовлення. Випереджаючи інших.

Що ж привертає увагу до новинки?

Nitecore P25 SMILODON – новий елітний тактичний ліхтар. НОВИНКА від компанії Nitecore. У ліхтар вже вбудовано зарядний пристрій, що дозволяє заряджати акумулятори, не виймаючи їх з ліхтаря, як від USB-інтерфейсу, так і від мережі 220V. Потужність і стильність ліхтаря Nitecore P25 втілені завдяки застосуванню в ньому безлічі запатентованих інноваційних технологій. Унікальна економічність при живленні від одного акумулятора 18650 була досягнута за рахунок застосування в ліхтарі перевіреного часом американського світлодіода останньої моделі Cree XML U2. Загартоване, надчисте мінеральне скло, з подвійним анти бликовым покриттям, що гарантує максимальну оптичну ефективність (світлопередачу), а так само захист від подряпин. Унікальність досягнута легким та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Компанія гарантує якість ліхтаря Nitecore P25 SMILODON, надаючи гарантію на 2 роки, а так само пропонуючи покупцям довічне сервісне обслуговування від Nitecore.

Nitecore P25 Smilodon (Шаблезубий тигр)

Nitecore P25 Smilodon – дійсно якісний продукт, який не має аналогів у виробників ліхтарів інших торгових марок.

Давайте розглянемо, чи може «Шаблезубий тигр» стати тактичним ліхтарем №1 в Україні?

  • Ліхтар має вбудовану, двосторонню планки Пикатинни, що дозволяє зручно кріпити додаткові аксесуари на зброю (наприклад: лазерний целеуказатель, коліматор і т. д.). Планка Пикатинни так само є ребрами радіатора охолодження ліхтаря.
  • ліхтар вбудовано зарядний пристрій (micro USB порт). Можливо заряджати будь акумулятор від USB порту комп'ютера або ноутбука, а так само від мережі 220V. Micro USB-кабель входить в комплект поставки.
  • Вбудований ліхтар micro USB порт для зарядки акумуляторів, є повністю волого, пило і ударо захищений.
  • Ліхтар має унікальної багатофункціональної кнопкою включення / вимикання.
  • Сталева кліпса і тактичне кільце з титановим покриттям поставляється в комплекті.
  • Два варіанти забарвлення ліхтаря: військовий сірий і класичний чорний на Ваш вибір.
  • Рефлектор ліхтаря Nitecore P25 побудований з використанням інноваційної технології - "Precision Digital Optic Technology" PDOT (прецизійна цифрова оптична технологія). Що дозволило збільшити максимальну дальність свічення ліхтаря до 283 метрів
  • Многофунціональная кнопка може показувати поточний заряд акумулятора (з точністю +-0.1 V), а так само є індикатором заряду при заряді акумулятора через USB порт або 220V
  • Nitecore P25 має можливість миттєвого доступу до режиму турбо і до режиму Строб. Корисно і зручно для тактичного використання.
  • А так само багато іншого ..............

Більш детальну інформацію про продукт і використовуваних технологіях Ви можете прочитати в описі світлодіодного ліхтаря Nitecore P25 Smilodon.

Виробник спочатку позиціонує ліхтар Nitecore P25 як елітний тактичний ліхтар, ліхтар для полювання, кемпінговий, поствольний ліхтар, ліхтар для риболовлі, туризму і активного відпочинку. А так само просто як кишеньковий ліхтар підвищеної надійності й міцності для застосування в повсякденному житті.

Фахівці говорять про перегляд стандартів для якісних ліхтарів і пророкують скандально-приголомшливий успіх саблезубому тигру - Nitecore P25 SMILODON від ТМ Nitecore.

На даний момент ми очікуємо надходження даного ліхтаря у продаж, після вступу Ви завжди зможете в числі перших купити і ознайомитися з інноваційної новинкою. Так само ми приймаємо попередні замовлення на цей ліхтар.

https://070.com.ua

З ув. Щербаков Володимир

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING