Спасательные свистки из титанового сплава!

29.10.13

Рятувальні свистки з титанового сплаву! Компанія NITECORE продає яскраве світло тепер дбає про Вас не тільки вночі.


Титановий свисток Nitecore NWS20 Незважаючи на застосування радіостанцій в місцях, де немає слідів цивілізації, наприклад у лісі, перевага миттєвої подачі сигналу у світлий час доби залишається за якісним мініатюрним сигнальним свистком. Він завжди під рукою. Він завжди надійний і простий у застосуванні. Мисливська собака, вихована розуміти сигнали свистка, виконає команду на найбільш далекій відстані. Гучний свист свистка завжди краще помітний крізь шумові перешкоди, ніж людський голос, економлячи сили.

Світовий лідер з виробництва ліхтарів NITECORE, прийняв рішення про розширення своєї групи товару, розрахованої на передачу світлових сигналів вночі, нової елітною групою сигнальних свистків для передачі звукових сигналів вдень. Тим самим компанія завершує цикл цілодобової турботи про Вас в будь-якому місці планети.

Новинка зможе порадувати шанувальників NITECORE вже у другому півріччі поточного 2013 року. Крім необхідної функціональності це нестандартне прикраса. Інноваційний стиль, потужний титановий блиск свистка залучає до його власнику погляди оточуючих друзів, не забуваючи і про представниць прекрасної статі.

Титановий свисток Nitecore NWS10 Свистки з надміцного титанового сплаву Nitecore NWS20, Nitecore NWS10 мають витончений зовнішній вигляд з неглибокими, продуманими поглибленнями по обидва боки вздовж корпусу, що підкреслюють витонченість і індивідуальність дизайнерського рішення компанії. Лазерне нанесення маркування на вироби надає їм неповторність відповідно до заявленої висотою якості від виробника.

Висока якість виробів відповідає вимогам корозійностійкими, ультралегкости, довговічності, антиалергенности і нетоксичність згідно високим світовим стандартам. Унікальність та універсальність вищевказаних моделей може бути використана для підкреслення оригінальності та ексклюзивності корпоративного подарунка на знаменну дату, знаком відмінності, чудовим спортивним інтернет сувеніром шановному вчителеві.

Свистки з титанового сплаву Nitecore Оригінальний подарунок, подарований від душі, так само гідно оцінять дівчата, які не володіють прийомами самооборони, використовуючи даний свисток в якості кращого звукового зброї проти загрозливої небезпеки. Звукові хвилі в 120дб, заявлені виробником, дозволять створити звуковий ефект дезорієнтуючий нападника і виграти час для відходу, так як даний частотний поріг на відстані приблизно одного метра є больовим. Для любителів активного способу життя брелок-свисток буде актуальний при відпочинок на природі для відлякування небезпечних диких звірів або пересвиста для збереження похідної групи. Потрапивши в біду голосно кричати фізично нелегко, особливо якщо закінчилася питна вода - у випадках небезпеки, звукові сигнали про допомогу SOS, аналогічні функціям строба тактичних і аматорських ліхтарів, полегшують пошукову завдання спеціальним пошуковим службам порятунку людей. Це приємний подарунок-увага дорогій Вам людині.

Поповнюйте свою колекцію якісним продуктом від компанії Nitecore а так само даруйте приємні подарунки вашим рідним і близьким, особливо ті подарунки, які зможуть не раз виручити близької людини зі складної ситуації.

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING