Перейти до знижок >>>

 

За що оцінили нову колекцію термочашек Stanley Ceramivac

17.04.19

100 років - стільки американські заводи Stanley штампують термоси з 25-річною гарантією. Все почалося з того, що винахідник Стенлі придумав робити подвійну металеву колбу, а на її підставі зробили термос. Його використовували пілоти під час Другої світової. Кажуть, в ті часи технологію виготовлення вакуумної колби навіть використовували для перевезення донорських органів.

Почавши з досліджень, компанія до сьогодні живе ними. Звичайній людині здається, що в термосі вже нема що вивчати і покращувати. Компанія Stanley з цим не згодна. Знаходяться все нові дрібні поліпшення цих ємностей.

Розглянемо останню серію - термочашки і термопляшки Stanley Ceramivac.

Термочашки - невеликі чашки на 470 мл, негерметичні, тримають температуру гарячого 4 години, а холодного - 7 годин.

Термопляшки - 470 і 700 мл, герметичні, тримають температуру гарячого 6-9 годин, а холодного 8-14 годин.

Чим вони гарні?

Подвійні вакуумні стінки. Регіональні представники з Дніпра їздять в інші області з кавою і чаєм в термопляшках Stanley. В дорозі не завжди зустрінеш гарну каву. А завдяки вакуумним стінкам напій залишається гарячим 4-9 годин. А це, на хвилиночку, цілий робочий день.

Внутрішнє поліефірне покриття Ceramivac. Покриття Ceramivac не вбирає запах і смак. Заливайте в термокружку Stanley Ceramivac трав'яний чай, і від нього віятиме чебрецем, м'ятою і ромашкою. Наливайте каву - і напій буде пахнути кавою.

Обсяг ємностей - 470 мл і 700 мл. Такий обсяг термопляшки зручний в дорозі. Хіпстери беруть з дому каву або чай і виходять з ними на вулицю. Вони п'ють улюблений напій, на зупинці, в маршрутці, в метро, ​​в ліфті. Коли вони добираються до улюбленої офісної роботи, вони вже повні кофеїнової енергії і можуть сміливо кодувати чи креативити.

Термочашка сумісна з підсклянником в авто. Автомобілісти роблять максимально міцний чай, аби з комфортом доїхати до роботи або з'їздити у відрядження. Поставте термочашку Stanley в автомобільний підстаканник і насолоджуйтеся напоєм, не відволікаючись від водіння автомобілем.

Силіконова підкладка. Термос не ковзає на будь-яких поверхнях. Він стійкий, чіпко тримається за стіл. Отже, якщо ви у палкій розмові випадково зачепили його рукою - ймовірність, що він перекинеться менше. Невідомо на скільки, але менше.

Виробник родом з Америки. Це означає, що зручність термопляшок і термочашек продумана, а кольорове рішення підібране відповідно до трендових кольорів 2019-го року - Саргасове море, Тихий сірий, Лососевий, Зелений кецаль і, як нев'януча класика - колір асфальту.

Герметична кришка. Така кришка захищає термопляшки Stanley від проливання. Фотографи беруть їх на зимову вуличну фотосесію. З ним техніка точно залишиться сухою.

"Хвостик" для відкриття термочашки. Щоб відкрити чашку на морозі, не потрібно знімати рукавички.

Кільце в кришці термопляшки. Зручно нести повну пляшку, навіть якщо в обох руках сумки.

Стійка до ударів металева колба. Власники термосів зі скляними колбами носяться із ними як з коштовністю. Один удар - і колба більше не гріє ні чай, ні серце, ні кишеню. Щасливі власники термочашек Ceramivac з металевими колбами дбають про свій комфорт і не ведуть рахунок падінням.

Широке горлечко. Миття термосів проходить набагато приємніше і швидше. Ті, у кого є посудомийна машина, просто кладуть термочашку в розібраному стані в машинку і не паряться.

Гарантія 25 років на заводський брак. Якщо ви правильно доглядали за термосом, а він все одно почав втрачати температуру - зверніться в місце покупки. Якщо причина втрати властивостей - заводський брак, тоді термопляшку або термочашку Stanley замінять на аналогічну.

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING