Перейти до знижок >>>

 

Светодиоды Nichia. История, характеристики, области применения

14.12.12

Світлодіод Nichia NF2W757AR-V1Компанія Nichia Corporation була заснована в 1956 році. У 1990 році їй був здійснений переворот в області виробництва зовнішніх видеодисплеев, коли інженерами компанії було створено світлодіод синього кольору. До його появи не було й мови про повнокольорових світлодіодних екранах, так як повнокольорові дисплеї, які працювали на жовтих, зелених і червоних світлодіодах, володіли невеликим дозволом і споживали досить багато електроенергії. У 1993 році компанією було налагоджено перше в світі виробництво світлодіодів синього кольору промислових масштабів. На даний момент обсяг виробництва світлодіодів синього світіння становить 80% від світового рівня.

Світлодіоди компанії Nichia володіють високою яскравістю і застосовуються в десятках галузей сучасної промисловості. Найважливішими з них є підсвічування щитків і панелей в автомобілях, виробництво дисплеїв на рідких кристалах, повнокольорові світлодіодні екрани для відтворення відео. Логотип NichiaКрім виробництва понад яскравих діодів компанія займається виробництвом фіолетових лазерних діодів, а також фотолюминисцентных матеріалів. Люмінесцентні матеріали виробляються у вигляді порошку і отримали торговельну марку Ultra Glow. Після того, як ці матеріали опромінюються джерелом світла: люмінесцентним, сонячним, ультрафіолетових або іншим, вони забезпечують тривале післясвічення без будь-якого додаткового підсвічування. Матеріали цієї марки відрізняє висока ступінь стійкості та стабільності до теплових впливів, до впливів хімічних продуктів і атмосферного тепла, а також досить тривалий термін служби.

Ліхтар Nitecore T0 (Nichia LED)Японська компанія Nichia виробляє світлодіоди, які є дійсно унікальними напівпровідниковими приладами завдяки своїй якості. Майже кожен з виробників світлодіодних екранів, а також біжучих будівництв не забуває сказати про те, що при виробництві своїх екранів він використовує світлодіоди саме даного виробника. Але виникає питання, чи завжди вони використовують саме цю продукцію?

Професіонали в сфері світлодіодної продукції можуть перевірити це твердження без будь-яких проблем. Для такої експертизи немає необхідності в тому, щоб відправляти продукцію в лабораторії компанії, існує більш простий спосіб перевірки порядності продавця або виробника. Для цього можна провести лише розрахунки вартості використовуваних у виробі світлодіодів.

Ліхтар світлодіодний POP Lite K33 Moon Light (Japan Nichia LED)На даний момент на території Росії і України можна без проблем придбати світлодіоди даної марки. Вартість понад яскравих світлодіодів складає близько 2-х доларів за штуку. Настільки висока вартість виправдана їх якістю і можливостями. Подібні світлодіоди можуть використовуватися в ліхтариках, де, завдяки їм, успішно замінюється лампа розжарювання. Такі світлодіоди можуть світити до 100 годин при живленні від звичайної батарейки. За кордоном вже давно розпочато виробництво світлодіодних ліхтарів на базі світлодіодів Nichia, в Росії з недавніх пір теж розпочато виробництво. Яскравими прикладами можуть служити такі моделі світлодіодних ліхтарів як POP Lite K33 Moon Light, Nitecore T0 або Fenix E01.

Компанією Nichia здійснюється виробництво лазерних діодів одного типу — NLHV500C. Подібний лазерний діод здатний генерувати лазерний промінь фіолетового кольору, довжина хвилі якого становить 405 нм. При цьому його вихідна оптична потужність знаходиться на рівні 5 мВт, робочий струм – 50 мА, а робоча напруга — 4,5 Ст. Можна сказати і про люмінесцентних матеріалах компанії Nichia, які виробляються під маркою ULTRA GLOW. Їх виробляють у формі порошку. Такий матеріал може використовуватися для дорожньої розмітки, покриття попереджувальних знаків, циферблатів годин, а також багато чого іншого. Світлодіодний ліхтар на базі блакитного світлодіода Nichia від надійної торгової марки буде прекрасним сувеніром до будь-якої дати.

Ліхтар світлодіодний Fenix E01 (Nichia white GS LED)

Фірма Nichia Corporation на даний момент займає лідируюче положення в сфері виробництва понад яскравих світлодіодів синього, зеленого і білого світіння. В якості однієї з останніх розробок компанії можна розглянути лінійку потужних білих точкових світлодіодів, які були представлені світу два роки тому. Рівень світлопередачі даних діодів становить 140 люмен при колірної температури 5000 градусів, а розміри чіпа при цьому складають всього 3,5*3,5*0,45 міліметра. Настільки висока ефективність відводу тепла в конструкції пояснюється використанням електрично ізольованих радіаторів.

Компанією пропонуються світлодіоди в наступних категоріях:

  • освітлювальні світлодіоди, які можуть бути використані у: світлотехнічних приладах нижнього світла; світлових панелях; в якості світлодіодних ламп, поміщених в корпуси ламп розжарювання; у вуличних світильниках; на інформаційних панелях, а так же світлодіодних ліхтарях.
  • світлодіоди, розраховані на прилади спеціального освітлення, які можна використовувати: у приладах світлових ефектів; рекламних вивісках і кольорових табло; портативних ліхтарях і світлофорах.
  • світлодіоди, створені для інформаційних дисплеїв, які можуть бути використані: у дисплеях, які перебувають у приміщеннях; зовнішніх дисплеях великих розмірів.
  • світлодіоди, орієнтовані на автомобільні додатки, які можуть бути використані в зовнішніх сигнальних ліхтарях; в якості внутрішнього підсвічування.
  • світлодіоди, призначені для підсвічування дисплеїв на рідких кристалах.
  • ультрафіолетові діоди, які можуть бути використані: для ультрафіолетових ванн; сканерів для перевірки купюр; а також для активації люмінофора.

https://070.com.ua

Щербаков Володимир

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING