Термобелье — будет ли тепло этой зимой?

17.11.16

Купити термобілизну стає все більш популярним рішенням проблеми, що стоїть перед мандрівниками в холодну пору року. Багато з тих, хто встиг спробувати одягнути ці чудові речі в зимовий похід тепер не представляють подальших вилазок на природу без такої екіпіровки. Ну а для тих, хто ще не встиг купити термобілизну, ми розглянемо кілька причин, по яких це потрібно зробити негайно.

Історія появи теплих речей для туристів

насправді багато людей подорожували протягом усієї еволюції людства. Тільки для тих, хто вирішив займатися цим професійно в наші дні, деякі виробники вирішили випускати так зване термобілизна. Вийшло робити якісні вироби не у всіх заводів, і багато конструкції виявилася дуже ненадійними на практиці, тому то є в продажу - дуже ефективні зразки.

У чому полягає ефективність термобілизни? В тому, що воно дозволяє зберігати повітряний прошарок між шкірою людини і тканина з незмінною температурою. При цьому додаткові можливості, які дозволяють відводити вологу з тіла набагато підвищують ефективність носіння такої білизни. Кравці та кравчині намагаються зробити викрійку зручною, тому що найчастіше це туристична або спортивна одяг.

На практиці часто зустрічається чоловіче термобілизна у вигляді кальсонів або майки, причому найбільшою популярністю користуються водонепроникні шкарпетки. Адже ще якихось 10 років тому ніхто з рибалок або мисливців і мріяти не міг про сухих ногах без гумових чобіт. Тепер же, ці вироби зустрічаються в каталогах як термобілизна жіноче, хоча задля практичності воно залишається в більшості випадків тільки в чорному кольорі.

Буде холодно взимку?

Так як наша планета влаштована таким чином, що на ній буває літо і зима, холодно все-таки буде. Але тільки для тих, хто не подумає про те, як зігрітися. У термобілизна Україна і її жителі можуть бути спокійні незалежно від того, буде в них горіти газова пічка чи ні. поході або будинку, в одязі Lasting при правильно підібраному матеріалі можна себе відчувати при досить низьких температурах, але про це трохи далі.

Розглядаючи структуру тканини, необхідно розуміти що наприклад, термобілизна чоловіча купити можна для різних температурних режимів. Насправді всі таблиці і графіки, які прикріплюю виробники до своїх моделей - дуже умовні й приблизні, тому краще всього орієнтуватися по щільності матеріалу. При цьому можна з великою впевненістю говорити про те, що цифри на етикетці біля 200гр/м2 допоможуть зберегти тепло взимку ефективніше, ніж на тій, у якій зазначено 150гр/м2.

Щоб відчути цю різницю на практиці, можна зайти в магазин термобілизни і спробувати його руками. Та тканина, яка буде щільніше — природно на практиці збереже більше тепла. Тим же людям, які віддають перевагу для покупки термобілизни інтернет магазин — радимо звернути увагу на офіційних дистриб'юторів Smartwool, так як цей бренд спеціалізується виключно на речі такого роду і просто не дасть Вам замернуть.

Яке термобілизна найкраще взимку?

Купити термобілизну в Україні стає в останні зими все більш актуально тільки по тій причині що в усьому світі йде глобальне потепління, а в цій країні кожну зиму тільки ще холодніше. Легендарний похід в Карпати, коли навколо крутиться і виблискує білий сніг може закінчитися нежиттю і температурою, якщо не врахувати деяких моментів, після яких приємний оксамитовий сніг перетвориться біля сухого тепла в холодну воду.

Тим не менш, незважаючи на те що теплі ноги це головна умова для того, щоб не захворіти, багато примудряються застудити наприклад, спину. Термобілизна для чоловіків в даному випадку у вигляді футболки буде мало чим відрізнятися від моделей для жінок. Такі ж безшовні конструкції у якісних виробників, наприклад Lasting, володіють тими ж якостями, що і жіночі моделі — вони зберігають тепло і тіло в безпеці.

В інтернеті термобілизна відгуки збирає найчастіше позитивні, так як зіпсувати ефект від застосування нано-технологій практично неможливо. Відмінності полягають тільки у тому, чи буде «тепло» або «дуже тепло» - а це залежить тільки від вибору щільності матеріалу. Адже, як ми вже знаємо, чим щільніше і важче тканина, тим більше вона запобігає втрати внутрішнього комфорту.

найкращі пропозиції цієї зими

На Україні в магазині теж буває холодно взимку, і це знають багато продавців не з чуток. Всі ми пам'ятаємо великі вовняні хустки, якими кутали пенсіонерки, продаючи насіння на перехрестях. Важко повірити, але для створення такого сучасного туристичного спорядження, як термобілизна відгуки цих пенсіонерок в свій час відіграли чи не вирішальну роль. Адже ніхто не сперечається з тим, що шерсть - кращий матеріал для зігріву.

Різниця з бабусиними хустками існує зараз тільки в тому, що тепер плетіння більш дрібне, а значить тканини і її натуральних ворсинок, природних властивостей стало більше на одному квадратному сантиметрі. Першими таку особливість після професійного застосування в спорті і туризмі помітили, як не дивно жінки, після чого запропонували зробити дитяче термобілизна, що виявилося дуже вдалою ідеєю.

На практиці воно відрізняється невеликими розмірами і найчастіше безшовної конструкцією. В гіршому випадку плоскі шви будуть розташовані з найбільш вдалих точках — адже діти багато рухаються і їм повинно бути зручно. Однак не думайте, що якщо термобілизна жіноче купити у Smartwool, то воно буде відрізняться від чоловічого та дитячого. Вся різниця в щільності і розмірі, але ніяк у його властивостях.

Не варто сподіватися на те, що з приходом календарної зими в середніх широтах може зберегтися тепла погода. Також кожен мандрівник знає, що немає нічого гіршого ніж хвороба під час або після подорожі. Тому професіонали не ризикують своїм здоров'ям, як і мами здоров'ям дітей. Зима буде однозначно холодна, а в термобілизна всім і завжди тільки тепліше, тому питання тільки в тому, яка з цих речей буде потрібна саме для Ваших цілей цієї зими.

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING