Термобоксы, термосумки и холодильники - отличия и особенности использования

30.06.17

Термобокси, термосумки і холодильники - відмінності та особливості використання

Літо – чудовий час, коли можна частіше бувати на природі, і не просто бувати, а зупинятися з ночівлею на кілька днів. Але висока температура повітря негативно впливає на продукти харчування і може багато з них привести їх у непридатність. Щоб цього не сталося, для літніх походів і виїздів на природу варто придбати термосумку, термобокс або холодильник. Але що саме краще вибрати? Чим вони відрізняються один від одного, і в яких умовах їх можна використовувати? Всі ці питання природно виникають у тих, хто вирішив купити собі холодильну ємність. Давайте розглянемо кожен з товарів по черзі.

Термосумки

Термосумки або ізотермічні сумки представляють собою ємність для продуктів або напоїв. Внутрішня частина такої сумки викладена термоізоляційні матеріалом, який дозволяє зберігати температуру продуктів, покладених всередину сумки протягом 6-20 годин.

Зовні виріб нагадує звичайну сумку, має зручні ручки і додаткові кишені, що дуже зручно, тому що дозволяє, наприклад, покласти туди столові прилади, посуд та інші потрібні для вилазки на природу речі.

Ви можете придбати термосумку невеликих розмірів, так наприклад, Термосумка КЕМПІНГ HB5-718 має об'єм 9 літрів. Або ж придбати ізотермічну ємність побільше, наприклад, модель GIOSTYLE Silk місткістю 35 літрів підійде тим, хто збирається поїхати на природу великою компанією.

«Термосумка не охолоджує, а просто підтримує температуру продуктів, які ви в неї покладіть. Щоб збільшити час її використання в якості холодильника, потрібно скористатися акумуляторами холоду».

Перш ніж використовувати акумулятор холоду, його потрібно покласти на 6-12 годин в морозилку.

Термобокси, термосумки і холодильники - відмінності та особливості використання

Термобокси

Термобокси також являють собою ізотермічні контейнери. Як правило, їх каркас жорсткіше, ніж у термосумки – зовнішня оболонка виконана з пластику. Їх частіше використовують у подорожі на автомобілі. На цьому відмінності цих ізотермічних ємностей закінчуються. Вони також не здатні самі охолоджувати, і в них теж зазвичай використовують акумулятори холоду.

Термобокс може бути невеликих розмірів, як, наприклад, модель CAMPINGAZ Icetime. Або ж являти собою велику ємність, куди можна помістити багато продуктів або напоїв.

Холодильники

Холодильники спеціально призначені для розміщення в автомобілях. Вони не просто зберігають температуру, але і здатні самі охолоджувати.

«Автохолодильник добре підходить для тривалих подорожей. Він дозволить зберегти свіжими продукти і напої. Розрізняють кілька видів автохолодильників, кожен з яких має свої плюси і мінуси».

Продаються термоелектричні, абсорбційні і компресорні автохолодильники:

  • Термоелектричний холодильник охолоджує на 20-30 градусів нижче температури навколишнього середовища. При цьому він має дуже зручну додаткову функцію – може працювати не тільки на охолодження, але і на нагрів. Автохолодильник можна підключати до стандартної розетки, видає 220 Вольт з допомогою спеціального конвертора. Або ж у салоні машини його можна підключити до прикурювача.
  • Абсорбційний холодильник працює на газі: зрідженому пропан або бутан. Він також охолоджує на 20-30 градусів від температури навколишнього середовища. Якщо ви плануєте придбати такий варіант, то не забудьте взяти з собою в поїздку балон газу.
  • Компресорні холодильники охолоджують до -18 градусів не залежно від того, наскільки тепле повітря навколо. Підходять для тривалого зберігання і заморожування продуктів.
Термобокси, термосумки і холодильники - відмінності та особливості використання

Висновки

Якщо ви часто виїжджаєте на природу на один день, то вам досить буде придбати сумку-холодильник або термобокс. Сумку зручніше нести «на собі», а термобокс – перевозити на авто. Ємність визначайте виходячи з розмірів компанії, з якою ви плануєте проводити час. Якщо ж ви плануєте тривалу вилазку на природу і плануєте добиратися до місця на автомобілі, то кращим варіантом буде автохолодильник.

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING