Термосы: какой лучше выбрать?

23.06.17

Що може бути краще, ніж випити чашку ароматної кави або духмяного чаю в дорозі, на риболовлі або в горах? Колись це було проблематично. Для того щоб приготовитьв похідних умовах гарячий напій, необхідно було розпалювати багаття і чекати, коли закипить вода. Але з винаходом термоса (до речі, придумали його в кінці ХІХ століття)все стало набагато простіше. Тепер досить купити термос і завжди брати його з собою в поїздки, походи і подорожі.

Особливості конструкції

"Термос складається з декількох колб внутрішньої і зовнішньої, кришки і пробки. Між зовнішнім корпусом і внутрішньої колби знаходиться вакуум, який «працює» теплоізолятором і дозволяє довго зберігати тепло. Зовнішній корпус може бути металевий або пластиковий. Внутрішня колба буває пластмасова, скляна або металева".

Важливими складовими термоса є також пробка і кришка. Ониобеспечивают герметичність, що дуже важливо для того, щоб ємність успішно виконувала свої функції. Кришка може бути з пробкою, що загвинчується або пробкою–кнопкою. Ще один варіант – термос з помпою.

Різноманітність видів і модифікацій дає можливість вибрати модель виробу на будь-який смак. Але щоб це зробити, потрібно спочатку зрозуміти, який саме термос вам потрібен.

За якими критеріями вибирати термос

Якщо ви вирішили купити термос, то відразу ж потрібно визначитися з параметрами, які будуть для вас оптимальними:

  • Подумайте, для чого ви будете використовувати термос. Відповідь на це питання дуже важливе. Є ємності, призначені для їжі і для напоїв. Вони відрізняються зовні і за характеристиками теплопровідності. Якщо ви не збираєтеся зберігати в термосі суп, а берете його виключно для напоїв, то краще вибирати модель з вузькою шийкою. Так довше збережеться тепло.
  • Визначте потрібну місткість.Подумайте над тим, в яких ситуаціях ви будете його частіше використовувати.Якщо ви плануєте брати термос під час вилазок на природу з родиною або з великою компанією, то вам напевно знадобиться ємність великого обсягу, наприклад, як у моделі, яку пропонує німецька компанія Esbit. Якщо вам потрібен термос на велосипед, то буде зручніше користуватися емкостьютипаKoveaBlackstone KDW-BS350 об'ємом всього 350 мл. А можливо, поміркувавши, ви прийдете до висновку, що вам достатньо придбати термокружка, яка забезпечить разової порцією гарячої кави або чаю.
  • Виберіть матеріал, з якого виконана внутрішня колба.Внутрішні колби бувають пластикові, скляні та металеві. Найбільш невдалий з варіантів – пластик, він легко пошкоджується і досить швидко віддає тепло. Скляна колба добре утримує температуру, легко миється і ніколи не дає неприємного запаху, але при цьому є ризик, що при необережному поводженні вона може розбитися. Металева колба сама надійна в плані пошкоджень і добре тримає тепло, тому вона краще для туристів.
термоси: який обрати?

Вартість термосів, які є у продажу, сама різна. Краще орієнтуватися на відомих виробників і підбирати товар так, щоб співвідношення ціна/якість було оптимальним, наприклад, пошукати підходящу модель серед добре зарекомендували себетермосів Stanley.

Як перевірити якість термоса

термоси: який обрати?

У першу чергу потрібно уважно оглянути виріб на предмет подряпин і пошкоджень. Перевірити, чи щільно пробка закриває горловину і щільно підігнаний ущільнювальне кільце між горловиною і корпусом.

Потім треба з'ясувати, чи добре термос тримає тепло. Для цього налийте в нього окріп і через 5 хвилин вилийте. Потім знову налийте окріп, але залиште трохи місця для повітря. Якщо стінки термоса протягом півгодини стануть теплими, значить, їх теплопровідність занадто велика і виріб не виконує покладені на нього функції. Тоді вам варто повернути товар в магазин.

"Якщо залишити ємність з окропом на добу, а потім перевірити температуру. Якщо вона вище 50 градусів, значить, ви купили якісний товар!"

Вибирайте продукцію, яка відповідає вашим потребам, і отримуйте задоволення від кожної поїздки на природу!

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING