Перейти до знижок >>>

 

Универсальный фонарь для охоты и рыбалки Nitecore MH27

19.05.16

Універсальний ліхтар для полювання та риболовлі

Один з багатофункціональних ліхтарів американської компанії Nitecore - MH27, призначений для полювання та риболовлі, в умілих руках здатний творити чудеса. Виконуючи основні функції освітлення, він пропонує серйозну додаткову підтримку любителям активного відпочинку. Використовуючи різні технічні переваги, наприклад в режимі "маяк", цей еталон якості працює на максимальній яскравості в 1000 люмен, безперервно кожні 3 секунди протягом 30 діб.

Функціонал і особливості

Незвичайний кишеньковий ліхтарик виготовлений з холодить пальці алюмінієвого сплаву з титановим покриттям, яке дозволяє сміливо проходити крізь «вогонь, воду і мідні труби». Він не боїться подряпин про консерви в рюкзаку, дрібних ударів об каміння і падінь з висоти до 1,5 метра. Ребристу хитромудру поверхня рукоятки прикрашають зручні і непомітні гумові кнопки з позначеннями. Саме вони відкривають доступ до 13 режимам роботи, які видає «голова» MH27, увінчана «агресивної короною».

Спеціально розроблений програмний інтерфейс вміє регулювати яскравість і включає різні корисні режими, серед яких є «SOS», «миготливий червоний», «зелений помірний» і «місячне світло, 1 люмен». Бонуси у вигляді трьох додаткових світлодіодів червоного, зеленого і синього кольорів поповнюються зарядним пристроєм акумуляторів усередині ліхтаря. Безліч приємних «сюрпризів» такого вірного помічника істотно розширює області застосування і географію місць проживання, від глухих лісів до тихих озер.

Крім індикації правильності встановлення оригінального акумулятора змінного типу 18650, прихована синє підсвічування показує ще й низький рівень заряду елементів живлення. Використовуючи силіконові кільця і змащення в резьбах сполук, цей високотехнологічний ліхтар готовий до занурень у воду до 2 метрів, продовжуючи і там висвітлювати шлях рибам в підводному царстві. Серед рибалок буває, ходять неймовірні історії про серійному ліхтарику, що працює по кілька діб в метровій товщі льоду.

Витримуючи силу віддачі практично будь-якого вогнепальної зброї, за рахунок пружних контактів, MH27 часто використовується як поствольний. Можливість підключити виносну або торцеву тактичну кнопку тільки підвищує функціональність використання. При розмірах 154х25.4мм і вазі 170 грам, є два отвори під темляк. Відмінний баланс утримує його стоячи на більш-менш рівній поверхні. Віддаючи данину практичності, конструкція дозволяє універсально кріпити його не тільки до зброї, але і тринозі.

Алюмінієвий рефлектор, із зовнішнім діаметром 40мм, захищений загартованим мінеральним склом з покриттям антивідблиску. MH27 Має кут засвічення в 60 градусів і дальність променя в режимі «турбо» до 462 метрів. Такої ефективності та економічності в роботі він зобов'язаний світлодіоду Сгее XP-L HI, 3 версії. Фантастичні технічні характеристики в ліхтарику, легко поміщається на долоні, стали можливими завдяки таким багаторічним дослідженням, як, наприклад, створення SC5 технології відведення тепла з підкладки діода.

Висновки

У комплектацію входить багато корисних речей. Серед них сталева знімна кліпса, запасні кнопки і гумові заглушки, ущільнювачі, фірмовий паракордовый чохол від заводу-виробника, USB-кабель і тактичне кільце. До всієї цієї турботи про дрібниці, кожен ліхтар з унікальним номером, більш ніж виправдовує офіційну гарантію 5 років. Мало того, присутня в арсеналах і колекціях багатьох професійних мисливців і рибалок. Ні пуху, ні пера, ні хвоста, ні луски!


-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING