Перейти до знижок >>>

 

Внимание, ищем в Днепропетровске ведущего видео-обзоров!

03.08.13

Увага, шукаємо в Дніпропетровську!
Відео-проби провідного оглядів надсучасної продукції магазину 070: що це таке? Як вони проходять? Як на них потрапити?

  • №01 Відео-проби: провідного оглядів надсучасної продукції магазину 070: що це таке? Як вони проходять? Як на них потрапити?
  • №02 Як підготуватися до відео-пробам?
  • №03 Що принести на відео-проби?
  • №04 А скільки коштує?...
  • №05 Комісія вже подивилася мої відео-проби?

№ 01 Відео-проби провідного оглядів надсучасної продукції магазину 070: що це таке? Як вони проходять? Як на них потрапити?

Щоб взяти участь зателефонуйте (098) 506-64-32 і запишіться на відео-проби. Подпишитеь на групу ВКонтакте. Відбірковий кастинг буде проходити щонеділі протягом серпня.
На пробах Вам потрібно буде показати себе якомога яскравіше, артистичнее і сміливіше - заспівати пісню,зіграти уривок твору, станцювати, прочитати вірш або фрагмент будь-якого іншого твору. Якщо у Вас є досвід або бажання спробувати себе в якості моделі - продемонструвати свою пластику і вміння ходити по подіуму".
На відео-пробах Вас знімає оператор, а результати проб потім проглядаються комісією на чолі з генеральним директором 070


№ 02 Як підготуватися до відео-пробам?

Для проходження відео-проб вам необхідно підготуватися:

  1. Ознайомтесь з однією моделлю із брендів представленого в магазині 070 і їх характеристиками. Спробуйте себе в якості ведучого огляду по даній моделі. Якщо презентація характеристик моделі повинна включати в себе, на Ваш розсуд, більш динамічні дії, в ході огляду Ви можете продемонструвати свої акторські здібності — презентація характеристик це не тільки робота з текстом. Ви можете доповнити презентацію власною імпровізацією (прочитати вірш, байку, прозу) - на Ваш розсуд.
  2. Якщо плануєте застосування навичок модельного дефіле можете продемонструвати стилі дефіле (спортивний, класичний, французький), позировка, робота на камеру.
  3. Якщо Ви любите і вмієте танцювати — танцюйте! Це буде незабутньо і ексклюзивно!

Запалюйте, творіть, зводите з розуму! Покажіть, що Ви - краще всіх!№ 03 Що принести на відео-проби?

Вам потрібно принести дві фотографії: на повний зріст і якщо є - портфоліо.

Так само ви можете взяти з собою відео - та аудіо-запису Вашого виступу на носії, який зможете залишити (диск, флешка).

Всім, кому вже виповнилося 14 років, необхідно мати при собі паспорт.№ 04 А скільки коштує?...

Нас постійно запитують: «скільки коштує відео огляд?»

Так, безумовно в оплата залежить від Ваших здібностей . У кожному випадку питання вартості обговорюється індивідуально. Підготовка до кожного проекту має самостійну вартість.

Фінансові умови обговорюються персонально з кожним. І не по телефону, в соц.мережах або по електронній пошті, а при особистій зустрічі після проходження відео-проб.

Багато залежить від ступеня підготовленості кандидата.№ 05 Комісія вже подивилася мої відео-проби?

Відео-проби отсматриваются досить оперативно, як правило, протягом 7 днів. У разі проходження відео-проб з Вами зв'яжеться куратор напрямку і пояснить схему подальших дій.

Вітається Імпровізація

Це одна з технік проведення кастингу акторів – імпровізація (її особливо часто використовують під час проведення кастингів в кіно для дітей та підлітків). Учаснику пропонується зіграти сцену (діями та репліками), логічно випливає з запропонованої кастинг-директором.

Проходячи такий варіант кастингу, кандидатові варто відкинути будь-які сумніви і розкрити, показати свій внутрішній світ на «повну котушку»! А Ви готові спробувати?

Тоді приєднуйтесь до групи 070 в соц мережі в контакті і сміливо телефонуйте і запишіться на кастинг прямо зараз!


-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING