Перейти до знижок >>>

 

Возможно ли развитие светодиодного бизнеса в Украине!

15.08.11

15.08.2011 року у столиці України відбулася виставка світлодіодної техніки вітчизняного виробництва. Виходячи з цієї виставки, думки щодо розвитку розділилися навпіл.

Перша половина – оптимісти, вони ж співорганізатори виставки – Кабінет Міністрів України і особисто Прем'єр-міністр України Азаров М.Я., на якій з його вуст почули наступне: «найголовніше наше завдання - за два-три роки створити власне виробництво світлодіодів, і тоді ми повністю забезпечимо не тільки себе, але, може, і наших сусідів візьмемо. У нас великий ринок є, поки ми перебуваємо попереду інших країн, і треба це перевага зберегти. Найближчим часом буде сформована довготривала програма цільового розвитку енергозберігаючої світлодіодної освітлювальної техніки з тим, щоб цей напрямок активно розвивався надалі». Також було вказано на те, що мають сьогодні три підприємства на території України по виробництву світлодіодної техніки матимуть державну підтримку у вигляді замовлень. Так, в містах, які будуть приймати чемпіонат Європи в 2012 році (Київ, Харків, Донецьк, Львів) планується заміна існуючого вуличного освітлення на більш економічне – світлодіодне.

Друга половина – скептики, вони ж відвідувачі виставки світлодіодної техніки. Україна, починаючи з 1991 року, серйозно відстала в науковому плані, від основних виробників світлодіодної продукції, таких як: Сполучені Штати Америки, Німеччина, Росія, Японія, Китай і багато інших. Також було вказано на те, що зараз в України втрачена «культура виробництва» - нові, молоді наукові фахівці цієї галузі відсутні, а старі або на пенсії, або за кордоном. «Як не крути, а статистику не обдуриш, в України відносно інших держав Європи, Азії – невеликий обсяг споживання світлодіодів» - каже Андрій, відвідувач цієї виставки. Ну і практично всі опитані нами відвідувачі твердили про тотальну корупцію в ешелонах влади. Ось такі основні репліки звучали від простих відвідувачів виставки.

Ну, а як буде насправді, і хто в підсумку буде правий ми з Вами зможемо побачити в найближчому майбутньому.

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING