Выбираем фонарь для кемпинга

05.05.18

Туристичний похід – це досить серйозна подія, він вимагає багато сил, енергії і часу. Щоб все пройшло вдало, а ви змогли по-справжньому насолодитися красою природи і як слід відпочити, необхідно взяти все необхідне. Крім теплого одягу, їжі і пиття, варто як слід переглянути спорядження. Навіть, на перший погляд, звичайного ліхтарику необхідно приділити увагу.

Ліхтарі для намету

Кожному мандрівникові відомо, що без ліхтаря неможливо зробити повноцінний похід, особливо якщо він триватиме кілька днів. Адже завдяки цьому аксесуару можна не тільки висвітлити подальший шлях, але і в разі необхідності, подати сигнал про допомогу. Якщо в ньому є функція стробоскопа, це допоможе відлякати диких звірів.

Критерії вибору ліхтаря

Вибирати ліхтарик необхідно, виходячи з своїх особистих вимог: тривалості походу, місцезнаходження та інших. По області застосування ліхтарики діляться на два типи:

  1. Багатофункціональні, то є ручні або налобні;
  2. Ліхтарі для кемпінгу.

Як і в будь-якій іншій галузі кожна різновид має свої плюси і мінуси. Далі ми розглянемо кожен з видів більш детально.

ручний Світлодіодний ліхтарик

Ручні і налобні ліхтарики вирізняються невеликими розмірами і зручністю переміщення. При необхідності їх можна використовувати в побутових потребах і міських умовах. Основною якістю є широка область застосування.

З недоліків можна виділити лише те, що подібні моделі здатні висвітлювати тільки в одному напрямку. Якщо у вас налобний ліхтар, то для кращої видимості, доведеться зняти його з голови. Але на сьогоднішній день це не є критичною проблемою, адже сучасний ринок пропонує велику кількість насадок, які розсіюють світло, покращують кут освітлення і навіть міняю колір.

Як уже відомо, асортимент ліхтариків неймовірно великий, але існує загальний список головних критеріїв ідеального аксесуара:

  1. Дальність освітлення і яскравість. У темний час доби необхідно освітлювати дорогу мінімум на 50, але краще на всі 100 метрів, що не зійти з наміченого курсу і була можливість вчасно обійти перешкоди. Але промінь не повинен світити виключно вперед, бічне освітлення, теж не маловажний критерій;
  2. Додаткові функції. Сучасні моделі включають в себе велику кількість різних режимів, серед яких є режим «SOS» і стробоскоп. Завдяки їм ви зможете забезпечити хорошу видимість в повній темряві, подати сигнал тривоги і вказати своє місце розташування. Завдяки «ощадливого режиму» можна продовжити час роботи ліхтаря і використовувати його в якості маячка;
  3. Ергономіка. Пам'ятайте, що розміри і форми ліхтарика мають особливу важливість. Тому перед покупкою обов'язково потримаєте його в руках, це допоможе визначити чи не важко вам тримати його, не випаде він з кишені під час пересувань, швидко включиться в необхідний момент;
  4. Харчування. Ліхтарики можуть заряджатися від класичних батарей, сучасних акумуляторів або оснащуються особливим пристроєм, що дозволять здійснити зарядку практично в будь-яких умовах.

За зовнішнім виглядом кемпінгові ліхтарі нагадують ручну лампу, але відрізняються тим, що мають кілька способів зарядки: батарейки, акумулятор і динамо-пристрій. Їх головне призначення – висвітлювати територію під час стоянок або ночівлі. Тому у них така форма, щоб розсіювати світло навколо наметового містечка.

Основною перевагою кемпінгового ліхтаря є його здатність висвітлювати на 360 градусів, при цьому світло досить м'який. З недоліків можна виділити – незручність перенесення в руках, як би ви його не крутили, він все одно світить у всі сторони і очі не є винятком.

Купити кемпінговий ліхтар

Перед покупкою ліхтаря рекомендуємо звернути увагу на такі критерії:

  1. Розміри. Не варто вибирати великий ліхтарик, адже вам доведеться носити його з собою, що викличе дискомфорт. Зупиніться на компактної моделі з міцним корпусом і технічними характеристиками;
  2. Вагу. В даному випадку краще обмежитися легкими варіантами. Для освітлення невеликій території легкого ліхтаря буде цілком достатньо;
  3. Функціональність. Якщо кемпінговий ліхтар має кілька режимів, то це дуже зручно. Бувають випадки, коли необхідно розбити намет у нічний час, тут на допомогу прийде яскраве світло ліхтарика, а для вечірньої посиденьки ідеально підійде економ режим.

Сподіваємося, наші поради допоможуть визначитися і відповідною моделлю ліхтарика. Також, хочемо нагадати, що вибір грунтується виключно на особистих уподобаннях, області використання і кількості функцій. Дотримуючись основних критеріїв вибору, ви забезпечите себе якісним помічником, яких вкаже шлях навіть в повній темряві.

Їли хочете придбати якісні ліхтарі за найнижчими цінами, звертайтеся в інтернет-магазин «070» і отримаєте все необхідне.

-5%
Знижка на першу покупку!
При підписці на акційну і новинну розсилку
MONITORING